Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(04-07-2017 00:48)tyger napisał(a): [ -> ]
(03-07-2017 23:31)PAMONIUSZ napisał(a): [ -> ]Bridgestone ER300 215/55 R16 97 V RUN ON FLAT XL, FR
Ciebie chyba pogzalo ze Ja tyle za opony wyzygam. Bo co bo będę bardziej bezpieczny jak tyle zaplace proszę Cię bez przesady. Znalazł się wójek dobra radaBig Grin
Ponad siedem stów za oponę. JA JEBI......co za podpowiedź.
Po pierwsze to panuj nad emocjami albo zglos sie do lekarza lub farmaceuty. To forum ma pewien poziom, który staramy się utrzymać i nie chodzi tylko o merytorykę ale o kulturę.Druga sprawa co do opon zapytales sie co ktos poleca to Ci nalisałem co polecam, nie zapytaleś o dobry stosunek jakości do ceny, nie wskazales innych warunków to otrzymałeś podpowiedź o jednej z najlepszych na rynku opon w "naszej nośności". Dla mnie mozesz kupić i nalewki.
(04-07-2017 00:48)tyger napisał(a): [ -> ]
(03-07-2017 23:31)PAMONIUSZ napisał(a): [ -> ]Bridgestone ER300 215/55 R16 97 V RUN ON FLAT XL, FR
Ciebie chyba pogzalo ze Ja tyle za opony wyzygam. Bo co bo będę bardziej bezpieczny jak tyle zaplace proszę Cię bez przesady. Znalazł się wójek dobra radaBig Grin
Ponad siedem stów za oponę. JA JEBI......co za podpowiedź.

Koledzy,
uważam, że po takiej odpowiedzi należałoby zakończyć rozmowę.
Witam.

Forumowiczowi "tyger" zawiesiłem możliwość pisania na 1 mies., przy dalszym braku refleksji będzie "ban" na zawsze.

Pozdrawiam
Panowie, może spotkał się ktoś z czymś takim: naprawiałem przewód niskiego ciśnienia od klimy i po naprawie stała się dziwna rzecz - przy skręcaniu w lewo słyszę parkotanie silnik, tak jakby buda robiła za głośnik! Jak puszczę gaz dźwięk natychmiast znika i pojawia się po naciśnięciu gazu, przyspiesza w miarę wzrostu obrotów. Przy skręcaniu w prawo jest cisza.
Silnik był podparty na żabie i była odkręcona prawa łapa silnika od nadkola, sam to robiłem. Myślałem że to może wina poduszki na McPersonie, bo już dożyła kresu swoich dni, ale wczoraj wymieniłem i dalej jest to samo. Może spotkał się ktoś z czymś takim?
jeśli masz osłonę dolną silnika to ona moze tak dawać. Koedys odpisywałem jak cybant od intercoolera dudnil mi o tą osłonę tylko wtedy jak silnik był ciepły bo cybant wtedy zaczynał dotykać jak zimny silnik cybant byl pomad 1mm od obudowy... co ja stresa miałem a mechanicy sie glowili, jakie teorie wymyślali... przypadek sie zdazyl ze jakas nakrętka mi spadła właśnie w tym miejscu i zwróciłem uwagę...
Miałem podobny przypadek po naprawie przewodu od klimy. Okazało się, że to ten przewód idący wzdłuż prawej podłużnicy wpadał w rezonans i uderzał w podłużnicę powodując głośne terkotanie w kabinie. Prostym rozwiązaniem okazał się kawałek otuliny do rur i wszystko ucichło.
Osłony pod silnikiem nie było. Założyłem ją dopiero na drugi dzień. Ale ten przewód mnie zaintrygował. Nie założyłem tej tylnej obejmy. Zobaczymy... I dźwięk faktycznie jakby dochodził zza schowka...
Wojtego, BRAVO TY !!!
Po założeniu przewodu nie mogłem założyć tej tylnej opaski (na wysokości turbiny) więc dałem sobie spokój. Tymczasem przewód dotykał do łapy od silnika
[attachment=5712]
Przy skręcaniu w lewo silnik przesuwa na prawo i po przewodzie niosło się parkotanie do środka!
Witam. Jak sprawdzic poprawnosc dzialania czujnika poziomu oleju wkreconego od dolu w miske?
Witam wszystkich , mam dwa małe problemy i mam nadzieje ze mi pomożecie pierwszy problem to wyświetlacz jak rano przekręcam kluczyk widać wszystko idealnie , jak auto stoi na słońcu albo jest bardzo nagrzane we wnątrz auta nic nie widać na nim masakra dodaje zdjęcia jak to widać . pomocy !!!
drugi problem to dziura w gazie jak chce się zebrać z podporządkowanej jest sporo miejsca żeby się wcisnąć ale tym tdi to jest masakra naciskam na pedał gazu i 2 może 3 sekundy nic , potem już się zbiera ok błagam pomocy
Na moją skromną wiedzę to z gazem obstawiał bym EGR do przeczyszczenia.
Co do zanikającego fis to masz tak samo jak ja i już się do tego przyzwyczaiłem. W pracy też mamy problem z wyświetlaczami i urządzenia są zostawiane na kilka godzin, jak wyświetlacz przestaje świecić wymieniamy na nowy.
Przekierowanie