Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A czy w 2004 nie montowali tych felernych dogrzewaczy D5WF że sztyftem który się nie psuje? Najlepiej jak radzi kolega zadzwoń do Stefano on na bank Ci pomożeSmile
co może być przyczyną braku podświetlenia panelu otwierania szyb po stronie kierowcy oraz lusterek panel
Brak zasilania lub brak masy, patyna na złączach, uszkodzenie diody jako źródła, przyczyn może być kilka, a gdzie? Trzeba szukać niestety na forum wróżek brak ;-)
czesto wine za to ponosza przelamane przewody w gumowej harmonijce pomoedzy drzwiami a karoseria
Jakiś czas temu robiłem zdążyłem zapomnieć ;-)
Szkoda kasy. To nawet jakby leżało w magazynie to już będzie miało sporo lat. Czas robi też swoje. Lepiej jak mówię zakupić kabelki od czegoś innego. Dla już mega oszczędnych to można jeszcze że świeczek odkręcić kapturki i wtedy mamy na świeczkach gwint i tylko kabla kawał i cztery oczka czy tam uszka i do każdej świeczki nakrętkę chyba na gwint 3 czy 4 i po temacie.
Heja. Szybkie pytanie. Czy przy zaślepieniu EGR dawaliście najpierw uszczelkę z gambitu potem z blachy czy wystarczy sama blacha,

[Obrazek: a15c1c599779.jpg]
Można dać. Ja tam posmarowałem silikonem i przykręciłem blachę.
mam pytanko chciałem założyć na kluczyk etui ale niem a wycięcia na tą czerwoną diodę będzie to kolidowało jakoś
Orientuje sie ktoś czy do alki wejda opony 215/75 r16?
Przekierowanie