Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mi kolega pretor podrzucił zestaw do regeneracji, dokupiłem zestaw narzędzi do wkręcania/wciskania tłoczków za 30€ i sam zregenerowałem. Hula jak ta lala. Ale narzędzia do tego też trzeba mieć odpowiednie.
Wszystko jest. Tylko właśnie przyrząd do wciskania muszę kupić Smile
Szczypce do pierścieni zapezpieczających będą potrzebne. Moje lata leżały bezużytecznie aż się wreszcie przydały. 18kę tylko oczkową a najlepiej nasadkę bo ja musiałem zdrowo przycisnąć żeby śruby zacisków wykręcić.
A jaki ten komplet naprawczy muszę kupić??
Ja kupiłem taki i wystarczyło w zupełności.
http://www.ebay.de/itm/Bremskolbenruckst...51d7e85a2b
Oki dziękować Smile
Cześć , mam problem , nie chce niczego polamac a musze dostac sie za pokrętła od ogrzewania w srodkowym panelu (97r bez żadnych troników, 3 pokrętła). Nie zmieniają mi sie kiedunki nadmuchu , słuchac przeskakiwanie . Zdjąłęm zegary i widze ze linka nie odciąga zwrotnicy nadmuchu na szybe , jakby chodzi luzem w pancerzu. Nie wiem gdzie to sie ustawia , ale podejrzewam ze wlasnei za pokrętłami...
W Twoim aucie musisz najpierw zdjąć osłonkę od pokręteł. osłonka trzyma się na delikatnych pazurkach.
Witajcie koledzy. mam pytanko odnośnie czujnika ABS. zamierzam sam zabrać się za wymianę. czytałem wątki ale nurtuje mnie pytanie: czy jeśli będzie mocno zapieczony...a pewnie będzie to dojście do niego od drugiej strony jest tylko po wyjęcie półosi??np żeby go wybić?
niestety ale tak
Przekierowanie