Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ma ktos patent na tą zworkę?
Jesli ma to byc na h4 to raczej kiepski pomysl.
Wydaje mi się, że powstanie zbyt duża temperatura w bańce, jak również kostka moze sie stopić... i szczerze mówiąc poza empiryczną chęcią sprawdzenia "jak takie coś swieci" nie za bardzo widzę sens... ni chyba ze nie jest to H4 to wtedy ok na jazdę w trudnym terenie nocą...
Jakby nie patrzeć nie jest to pojazd przystosowany do jazdy w trudnym terenie ;-)
Szkoda sensu
(30-10-2016 14:40)SebaWob napisał(a): [ -> ]Jak zrobić zworkę czy coś w tym stylu, aby świeciły swiatla mijania i drogowe razem w Galaxy 97 tdi 1.9
Chcesz to zrobić w seryjnych lampach gdzie są żarówki H4 czy jakiś projekt.
Jeśli w H4 to trochę słabo to widzę chyba że zabezpieczysz instalacje na przekaźnikach. Jak koledzy wspomnieli o wypalaniu odbłyśnika, kostki przy żarówce oraz najważniejsze a to częsta i nie tania wymiana włącznik świateł.
Ja w poprzednim aucie miałem projekt Zwo więc wiązka pomiędzy lampą a instalacją auta miała podłączony przekaźnik. Dzięki niemu jednocześnie świeciły światła długie z mijania i nic się nie wypalało.

Jeśli potrzebujesz szkic jak to podłączyć to daj znać to wstawię.Smile
Andrew, tak z czystej ciekawości, po co sie to robi?
Wiecej swiatla na dlugich jak jedziemy przez las itp. takie rozwiazania byly ori w golfach 3 bo biedniejsze wersje mialy lampy z h4 a bogatsze na osobnych zarowkach chyba h1 czy h3.
ok kazdy wedle uznania, natomiast wydaje mi się, ze długie w lesie to juz styka. calkowicie no chyb, ze. mgła lub dodatkowo mocny deszcz to halogeny ale. łączenie dlugich i mijania jakoś sensu nie widzę. ale to moje subiektywne zdanie.
Wiesz w skandynawii w nocy przydaje się więcej światła Tongue sam myślę o zamontowaniu dodatkowo z dwóch halogenów .
A nie prościej włożyć lepiej świecące żarówki dające białe, mocniejsze światło (nie pseudo xenon) np Osrsm Night Breaker lub Bosch 90+?. Mam takowe (Osram) i różnica jest kolosalna.
Przekierowanie