Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A posłuchaj dobrze, czy to nie syczy z pedału hamulca. Klimatyzacja nie syczy. Chyba że masz żmiję w nawiewach, bo teściowa chyba się nie zmieści Big GrinBig Grin
Syczy z jakby nawiewow lub pokretel, bovdzis jak jechałem bez radia to syczalo czy to z klima czy bez i na 0. Po naciśnięciu recyrkulacji przestaje, sadze, ze może być uszczelka pod pokretlem?
Gumka która jest w pokrętle właczającym obieg zamknięty. Poszukam necie.
Taka zielona, wyczytałem gdzieś. Nie mogę tylko zobaczyć jak ona wyglądała. dziś rozbiorę panel i zobaczę co się tam kryje. Jak ktoś znajdzie nr tej gumki lub jakieś foto bardzo proszę o wstawienie.
Interesuje mnie jak wygląda wlacznik podgrzewanych lusterek w sga do 1999r. Wrzuci ktos foto?
Wyłącznik podgrzewanej tylnej szyby załącza też ogrzewanie lusterek.
Spotkał sie ktos z was z dzikimi obrotami wycieraczek jak chwile chodzą ale maja zbyt ciezko na szybie ? Pomaga jedynie wyłączenie zapłonu na chwile. Co moze byc uszkodzone ?
(16-06-2016 05:58)BOGUSS napisał(a): [ -> ]Wyłącznik podgrzewanej tylnej szyby załącza też ogrzewanie lusterek.

Dziękuję, jechałem właśnie wczoraj z pracy i się zastanawiałem. Super, teraz poprawi się widocznośćSmile
(16-06-2016 07:49)peters napisał(a): [ -> ]Spotkał sie ktos z was z dzikimi obrotami wycieraczek jak chwile chodzą ale maja zbyt ciezko na szybie ? Pomaga jedynie wyłączenie zapłonu na chwile. Co moze byc uszkodzone ?
Miałem identycznie jak ty . tu masz opis
http://vag-van-suv.pl/viewtopic.php?f=19...czek#p6947
Cięgna nasmarowane,jedynie luz jest na tulejce silńika. Raz na rok chyba starczy nasmarować ? Cos jest z obwodem elektrycznym ale tego nie rozbierałem gdyz obawiałem sie podobnych cyrków. Wiec mam czyste sumienie. Co za licho. Szybciej bedzie jak wymienię sam silnik od wycieraczek na taki sam.
Przekierowanie