Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jaki płyn do wspomagania powinien iść do Sharana 1.9 Afn z 97r.?
Mineralny czy syntetyk?
Panowie orientujecie się jaka chłodnica płynu chłodzącego do mnie bo w sklepie powiedzieli że są trzy rodzaje, dwie po 150 i jedna 300zł, dziwne to mi się wydaje, mam 1.9tdi 90km ręczna klimatyzacja 1998r.
Witam. kolegów. może głupio zabrzmi moje pytanie ale: od jakiegoś czasu "coś" syczy mi po stronie kierowcy w kabinie. jak miałem radio wyjęte było bardziej słyszalne. przestaje dopiero kiedy wciskam hamulec. dodam mam skrzynię automat jeśli to ważne. jadę jadę i syczy- wciskam hamulec i przestaje..... jak tylko hamulec puszczam zaczyna znowu... poproszę o spostrzeżenia...
(30-04-2015 19:25)pablooo4 napisał(a): [ -> ]Witam. kolegów. może głupio zabrzmi moje pytanie ale: od jakiegoś czasu "coś" syczy mi po stronie kierowcy w kabinie. jak miałem radio wyjęte było bardziej słyszalne. przestaje dopiero kiedy wciskam hamulec. dodam mam skrzynię automat jeśli to ważne. jadę jadę i syczy- wciskam hamulec i przestaje..... jak tylko hamulec puszczam zaczyna znowu... poproszę o spostrzeżenia...

Jak znam życie pada ci serwo. Przez uszczelniacz na pedale pompa podciśnienia zasysa powietrze. Podobno niezła zabawa z wymianą.
a to zabawa taka z wymianą??
Panowie bardzo szybkie pytanie jaką średnicę łożyska ma podpora wału kołnierzowego. w Automacie, samochód stoi w warsztacie i okazało się że kupiłem za małe łożysko.

Sharan 1,9 TDI automat 2002 auy
Koledzy, czy jest jakaś sensowna metoda spuszczenia płynu do spryskiwaczy, oprócz wypsikania przez spryskiwacze? Mam cały balon zimowego, a przy tej temperaturze to już śmierdzi niefajnie. Przez spryskiwacze, to by chyba pół godziny trwało. Szkoda wycieraczek i szyby. Kombinuję czy duża strzykawka + wężyk dadzą radę?
3 min i wypompujesz pompka a na szybę polej trochę wody.
Gdyby to tylko tyle trwało, to faktycznie szkoda się bawić. Dzięki!
Wsadź jakiegoś wężyka gumowego dłuższego - bańka pusta na ziemi - usta usta i gotowe ;-) ?

Ja bym się nie martwił o szybę czy wycieraczki a bardziej o pompke która by chodziła pare minut cały czas..
No a wycieraczki to mógł byś podnieść teoretycznie jeśli byś chciał tak robić. Jak na szybie to przetrzyj wycieraczki z ew. piasku i szybę na czysto to nic się nie stanie.
Przekierowanie