Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak sprawdzic przy pomocy vcds czy prawidlowo dziala czujnik g22 predkosci ?
Witam.

Na przykład silnik 01 grupa 006 pozycja 1.

Pozdrawiam
Zdechł mi rozrusznik .... idzie to wyjąć górą, gdyż nie mam warunków od dołu ??
(28-01-2018 21:54)pablooo4 napisał(a): [ -> ]
(28-01-2018 21:48)wesol napisał(a): [ -> ]Sprawdź rurkę bo dość często ona bywa problemem z lichym wspomaganiem hamulca oraz reszta na podciśnienie jak turbo.

chodzi o tą rurkę co idzie z pompy do serva tak??

(01-03-2018 22:16)ULTRA napisał(a): [ -> ]Zdechł mi rozrusznik .... idzie to wyjąć górą, gdyż nie mam warunków od dołu ??

ciężko będzie ;-( raczej bardzo ciezko
I tak musisz od dołu do śrub atakować. Ale dość łatwo go wydostać. Można na mrozie nawet go wydostać. Ja wczoraj wymieniałem na dworze piastę w touranie.
sęk w tym, że nie ma jak od dołu, odpaliłem dzisiaj na wieczór, żeby sobie pochodził trochę, zgasiłem go i przy ponownej próbie odpalenia "cyk, cyk" i cisza, dobrze, że nigdzie nie wyjeżdżałem, jak na razie walenie młotkiem nie pomaga.
Tak się zastanawiam jak by wywalić aku, i tą podstawę czy by wylazł.
Jak tylko chce ci się tyle demontować to przy zdartej podstawie aku i wywaleniu rur ic to powinieneś dać radę bez większych problemów.
Temp. ch@jowa to i się nie chce robić, ale ja nawet nie mam jak dolnej osłony zdjąć, nawet autem nie mogę ruszyć, jutro postukam coś w ten rozrusznik może by odpalił.
Nawet nie ma czasu, żeby zwalić skrzynie i DM wymienić.
No w Twoim przypadku na polu robić DM w 4M w tej temperaturze to masakrakaBig GrinBig Grin
Powiem Ci szczerze, że po x2 podejściach w temacie skrzyni i turbo, wolę zapłacić i mieć święty spokój, ta skrzynia z tą przekładnią waży chyba z tonę, a trudno wycenić palce pozdzierane do krwi ...
Co do samochodu, to jest jeden mały plus, zrobiłem porządek z pompkami.
Przekierowanie