Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przekaznika brak bo steruje nim elektronika na piecu. Bezpieczniki to zalezy od wersji to bylo.mowione ze chyba jak dobrze pamietam 12 lub 24.
Zalezy jakim kablem sie probujesz polaczyc i jaki komunikat wywala bo niektore kable sie nie lacza.
Mam dogrzewacz.
takie szybkie pytanie. Jak skutecznie usunąć starą naklejke z nr rejestracyjnym z szyby ?
(11-11-2016 20:17)rafal4610 napisał(a): [ -> ]takie szybkie pytanie. Jak skutecznie usunąć starą naklejke z nr rejestracyjnym z szyby ?

ja podgrzewalem suszarką + benzyna ekstrakcyjna, żyletka...
ja wycinałem skalpelem,a później przemyłem rozpuszczalnikiem, dwie minuty roboty
Suszarka i rozbrojona maszynka do golenia, na koniec przemyć jakimś rozpuszczalnikiem ten klej, który pozostał na szybie i gotowe.
Nie "jakimś" żeby potem plam nie było. Benzyną ekstrakcyjną najlepiej.
Wziąłem pierwszy lepszy z pod stołu w garażu i żadnych plam nie było ..... na koniec płynem do mycia szyb przetrzeć i przykleić nową naklejkę ot cała filozofia.
(11-11-2016 00:38)maselinho napisał(a): [ -> ]Mam dogrzewacz.
Tak z ciekawosci sprawdz czy nie masz dodatkowego akumulatora pod siedzeniem pasazera.
http://pokazywarka.pl/xksye5/
Powie mi ktoś co ja tu mam? Coś się zapluło.
Wklejanie tu na forum jakoś mi nie wychodzi nigdy.
Przekierowanie