Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, posiadam sharana z 2010 roku, 7N. Czy aby wymienić panel klimatronika na nowszy to trzeba coś więcej przerabiać, czy tylko podmiana panelu?
Panowie gdzie ida kable od czujnika temp. Zewnetrznej? Do komputera czy gdzies dalej? Czujnik podmienilem ale nadal echo. Nie mam temperatury ani na liczniku ani na klimatroniku
Witam.

Prawdopodobnie masz przewód/przewody urwany/urwane zaraz za wtyczką albo przy wejściu w peszel. Bodajże pierwszy pin czujnika idzie do 26 pin-u zielonej wtyczki zegarów, a drugi pin czujnika idzie na 7 pin niebieskiej wtyczki zegarów (jest to pin masowy zegarów obsługujący tez inne pozycje), sygnał też jest podawany na panel klimatronika chyba odpowiednio na 26 i 13 pin czerwonej wtyczki.

Pozdrawiam
Dzieki wielkie. Szukanie czas zaczac Smile
Witam. Czy budy sharanów z lat 2000-2004 i 2004-2010 są takie same? Konkretnie czy jak kupię anglika np 2008r jakiegoś tdi to czy będzie wszystko pasować jeżeli w tamtą budę przełoże silnik i graty ze swojego 2.0benzyna 2001r? Pozdrawiam i wesołych świąt
(23-12-2017 16:14)klimek_89 napisał(a): [ -> ]Witam. Czy budy sharanów z lat 2000-2004 i 2004-2010 są takie same? Konkretnie czy jak kupię anglika np 2008r jakiegoś tdi to czy będzie wszystko pasować jeżeli w tamtą budę przełoże silnik i graty ze swojego 2.0benzyna 2001r? Pozdrawiam i wesołych świąt

Na pewno mają trochę inaczej wyglądające klay i inaczej rozwiązane wykonanie tapicerki. Ale chyba powinno pasować. Poprzedni właściciel biedronki zamontował klapę z modelu 2004-2010.
To cały czas jest buda MK1. Dopiero MK2 weszło w 2010 roku.
Pomijam sens wkładania silnika nędznego w skorodowana budę z wysp.
Pytam bo właśnie moja buda jest trochę przyatakowana przez rdzę. Ceny Anglików są niskie dlatego z czasem chcę poszukać czegoś z końca produkcji mk1 i przełożyć graty. Nie miałem okazji oglądać dokładnie auta z anglii, angielskie sharany aż tak się sypią?
A jak myślisz auto na ziemi otoczonej wkoło woda ma szansę być okej gdzie cały czas jeszcze pada deszcz. I jak myślisz Anglik płaci za naprawę auta grube funty tonpozadne auto sprzedaje za grosze? Pamiętaj też że auto po przekładce później sprzedając musisz poinformować nowego właściciela że było Anglikiem bo jak to wyjdzie w ciągu 3 lat to oddasz całą kasę i jeszcze karę dostaniesz jak niedoinformowales nowego nabywcę.

Zresztą to był dobry pomysł ale jakieś 7-10 lat temu. Teraz to można takie manewry robić ale z MK2. Spytaj jeszcze Roberta "Red" bo przekładał do nowej budy silnik i napęd 4mot i jak się umordowal. Koszty też są nawet jak samemu to robisz.
Dzięki za spostrzeżenia
Przekierowanie