Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witajcie, kolego inside 4, pisząc o zdejmowaniu nadkola lub błotnika,a nie rozwijając myśli dalej nic nie pomagasz a po to jest to forum chyba że się mylę.czego ma tam szukać pajęczyny błota czy kiego diabła?
(08-04-2015 13:08)ULTRA napisał(a): [ -> ]Czy takie nakładki na progi chociaż nie wiem jak to fachowo się nazywa i nigdzie nie mogę ich znaleźć na alledrogo będą pasowały do Sharana sprzed 2004r.? Czy one zakrywają całkowicie próg i nie widać tej rynienki na dole progu..??

Wie ktoś coś w tym temacie..?
taki próg składa sie z 2 części, montuje się na wkręty takie jak nadkola, i całkowicie zakrywają rynienkę, odsłonięta jest delikatnie w miejscu lewarka
@spraktor
Dzięki o to właśnie mi chodziło. Rolleyes
Mam takie szybkie pytanko: czy sprężarka z takim oznaczeniem podejdzie do mojego sharika 1.9 AUY 2001 r??

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/795e...1e41a.html
Tak, moja stara miała identyczne oznaczenia, więc spokojnie podejdzie.
(10-04-2015 22:23)DDiablo napisał(a): [ -> ]Tak, moja stara miała identyczne oznaczenia, więc spokojnie podejdzie.

dzięki bardzo, moja jest rozszczelniona a mam okazję dobrą za parę groszy kupić od kumpla. pozdrówka
Ktoś wie który bezpiecznik odpowiada za ten mały wentylator od klimy? Pewnie któryś w skrzynce pod maską, ale który? 2001r auy.
Zacięła mi się linka hamulca ręcznego w plastikowej prowadnicy, ta pierwsza połączona z dźwignią ręcznego. Czy ona jest wymienna osobno czy z całą dźwignią?
Witam,
czy możecie mi podpowiedzieć czy kupię taki plastik do prowadnicy przedniej szyby ? Galaxy MK1 1997.
Zdjęcie znalazłem tylko tylnej, ale w przedniej jest bardzo podobny - chcialem tylko zarysowac o co mi chodzi.
[Obrazek: 5JBuxb3.jpg?1]
Przekierowanie