Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W wybieraku strzela tam pewien element dość często więc duża szansa ze to ten element.
Co to za element ,wesol powiedz cos wiecej ?
Okazało się że do wymiany są linki.Angry
Z czego szukać kierownicy do Sharana FL?
A jaką masz zwykłą czy multi. Zwykła powinna pasować od Passata.
(24-05-2016 20:09)andrew7800 napisał(a): [ -> ]A jaką masz zwykłą czy multi. Zwykła powinna pasować od Passata.

zwykła bez multi
Pasuje z B5 czy B5FL ??
Witam mam pytanie jak zmienic w liczniku przy pomocy vaga zeby pokazywal spalanie a nie czas jazdy w sharanie 98
A manetka od wycieraczek nie dasz rasy tego zmienić ? Z czoła manetki masz góra dół przyciski.
Szukam jakiegoś dobrego podkładu antykorozyjnego/ masy bitumicznej w sprayu, albo na pędzel. Może ktoś coś polecić..??
Fabryczny podkład już trochę odłazi i muszę temu zapobiec.
[Obrazek: min_83479a4c32fd2f49deee02cbebd1d0.jpg] Uploaded with fotem.pl
[Obrazek: min_2525c72940dac1e1e3aafaba12f4f.jpg] Uploaded with fotem.pl
Oczyść luźna rdzę,posmaruj co najmńiej dwa razy Cortanin F ,dostępny w sklepach z farbami( producent Organika) potem jakas farba ja stosuje Śnieżkę na rdzę,sprawdzałem kilka razy i jestem zadowolony. Potem jakas pasta na pędzel a potem co chcesz,baranek lub znow czarna farba pod kolor podwozia. Ja tak robie. Typowe miejsce dla SGA gdzie brak chlapaczy wymywa konserwacje. Dlatego w swoich dwóch pozakładane sa juz chlapacze.
Przekierowanie