Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mi się wydaje że na wewnętrznym chodzi głośniej.
Będziesz słyszał że nawiew chodzi inaczej.

Ale sprawdź jeszcze pod dywanikami czy jest sucho.
Tak glosniej. Tylko moze byc tak ze przelaczysz na zewn a on sie nawet po minucie czy dwoch przestawi klapka na wewn a na wyswietlaczu bedzie ze niby nadal zewn jest.
Dywaniki mam gumowe, a dla pewności sprawdziłem z rana całe auto w środku i wszystko jest suche. Rozumiem, że po prostu mam się chwile wsłuchać w to jak pracuje klimatyzacja? Ewentualna naprawa jest dosyć kosztowna?
Nie. Sciagnij podszybie od strony silnika pod maska. Wyciagnij filtr kabinowy i obserwuj klape tam jak silnik bedzie pracowal na jalowych. Nawet mozesz tez co pare minut przelaczyc ten obieg i sprawdzac jak to pracuje.
Jechałem przed chwilą samochodem, i w momencie gdy przestawiam obieg na wewnętrzny zero efektu. Mam nadzieję że poradzę sobie z demontażem Wink. Dam znać jutro co udało mi się zauważyć.
Witam, który kabelek odpowiada za informowanie spryskiwaczy reflektorów, ze mają pryskac... chciałbym moc. go odcinać przełącznikiem bo przy obcnej pogodzie spryskiwac co chwilę światła w dzień to mi plynu ucieka masakrycznie dużo a szyby muszę...
No masakrycznie idzie płyn. Ciekawe rozwiązanie. Jakby to rozdzielic
A po co ciąć kable ... zdejmijcie zderzak i odepnijcie kostkę - bodajże z lewej strony w okolicach zbiorniczka płyn i wiązki do halogenów.
(05-01-2017 12:29)ULTRA napisał(a): [ -> ]A po co ciąć kable ... zdejmijcie zderzak i odepnijcie kostkę - bodajże z lewej strony w okolicach zbiorniczka płyn i wiązki do halogenów.

oto chidzi, żeby pryskiwac światła na żądanie a nie razem z szybami...
W turanie mam tak zakodowane ze psika co piaty chyba raz na reflektor a tak to szyby tylko psika. Poza tym nie dzialaja spryski w trybie swiatel zslaczanych z automatu jako dzienne. Szkoda ze tu tego nie idzie zrobic.
Przesledz instalacje i powinien byc przekaznik od spryskow swiatel.
Przekierowanie