Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam commandera 1.4 i 3.6 i ni hu hu oba to samoAngry
(22-11-2016 20:29)jasio12 napisał(a): [ -> ]Witam, mam commandera 1.4 i 3.6 i ni hu hu oba to samoAngry

jeszcze zdaje się że kabel ma bardzo duże znaczenie
Kabel niebieski znanego producenta Vi..ken. Nie wiem czy to już nie reklama.
Od czego jest ten przecięty kabelek??
Gdzie to idzie ! pod złącze OBD2????
Wygląda że tak ale tam wiązka jest zaklejona taśmą a jeszcze dochodzą przewody spod bezpieczników. Miałem mało miejsca w garażu i jeszcze przy latarce więc słabo widziałem.
Jutro zrobię fotki w dzień.
OBD2 działa normalnie.
Ten biały kabel idzie ze złącza OBD2. Ale gdzie idzie jego drugi koniec nie mam pojęcia.
Witam
Pytanko jaki uszczelniacz idzie do 1.9 tdi auy na wal korbowy od strony skrzyni ? Z pierscieniem magnetycznym czy bez ? Dam rade sam wymienic czy potrzebuje jakis przyrzad ? Ze skrzynia nie bede mial problemu bo i tak do sprzegla musze sie dostac
http://allegro.pl/uszczelniacz-walu-korb...31649.html
Cos takiego to jest. Zadnych pierscieni tamnie ma magnetycznych i inych wymyslow. Poprostu taki element sie wymienia i tyle. Spokojnie to wymienisz bo to na paru srubkach jest. Pasta do uszczleniania miski olejowej sie przyda.
Dzieki Wesol, bo niby jakies tez wychodzile ze czyta czujnik wolu z tego czy cus, a jak to jest zwykly to spokojnie wymienie bez problemu pasta wiadomo
Przekierowanie