Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy czujnik temperatury zewnętrznej od climatronica będzie pasował z innego modelu/samochodu? Bo oberwał mi sie ten czujnik, a w okolicy dostać org będzie ciężko i zastanawiam sie czy z czegoś innego by poprawnie działał. Alhambra '98
A nie prościej zamówić przez internet i na drugi dzień w domu ? Zamiast kombinować pisać czekać na odpowiedz i szukać „zamiennika”
Niby masz racje, ale jestem ciekaw jak to działa i czy z innego samochodu sie nada. Poza tym nie do końca ufam zakupom przez internet, bo już miałem przygody, mowa oczywiście o używkach, bo nowy pewnie bez problemu bym dostał.
No to po co zawracasz tutaj gitarę, idź do składu kup nowy i po temacie, kiedy boisz się kupować gdzie indziej.
Nie no chłopaki, tu nie chodziło o żadne zawracanie gitary. Po prostu oberwał mi sie ten czujnik i myślałem, że dopasuje z innego samochodu i tyle. Nie jest to rzecz niezbędna do działania samochodu, więc nie musze tego mieć. Z tym kupowaniem, to już sparzyłem sie na włączniku świateł, bo miało być tanio i dobrze, a wyszło jak zawsze

EDIT: kurde, teraz popatrzyłem w necie i nowy to śmieszne pieniądze, a jak pytałem w sklepie to mówił, że ok 70zł... Sorry, nie było tematu. A tą kostke idzie też dokupić? Bo u mnie same kable zostały
(10-02-2020 09:13)rafal4610 napisał(a): [ -> ]A tą kostke idzie też dokupić? Bo u mnie same kable zostały
No pewnie, że idzie.
Masz taki?:
[Obrazek: 8add5f970edb.jpg]

Czy taki:
[Obrazek: a05d2ac59542.jpg]
No właśnie nie wiem, bo go nie mam. Gdzieś po drodze sie oberwał. Jedynie wiem, że był w kratce koło lewego halogenu. Mam Alhambre '98
Cześć wszystkim. Mam pytanko. Nie działa grzanie szyby przód, szyba cała, bezpieczniki ok, prąd w kostkach jest i przepływ przez szybę jest.
Pytanko: skąd szyba bierze masę?? Sterowana jest +. Byłbym wdzięczny za podpowiedź. Przeszukałem sporo i dalej nie wiem.
Czy ta taśma u góry to masa? Foto w załączniku.
Cześć
Mam schemat jeśli w czymś pomoże.
Ze schematu wyglada ze punkt masowy do którego wpięta jest szyba to ten za lampką podsufitową przednią.
(22-02-2020 18:05)kalamb napisał(a): [ -> ]Cześć
Mam schemat jeśli w czymś pomoże.
Ze schematu wyglada ze punkt masowy do którego wpięta jest szyba to ten za lampką podsufitową przednią.

Poproszę na pw lub maila pablooo4@tlen.pl, dzięki z góry
Przekierowanie