Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(21-02-2019 22:31)kisand napisał(a): [ -> ]A chcesz obniżyć bolida czy siadło orginalne zawieszenie ?U mnie stoi dosyć wysoko w porównaniu z kumpla Alhambrą z tego samego roku .
Pękła przednia i kupiłem nowe KYB ale nie żadne tam wzmacniane tylko "normalne" wysokość 378 i nie wiem jaką wysokość mają ori z 4Motion, ale jak buda ciut wyżej osadzona to i sprężyny pewno dłuższe w oryginale.

Teraz tak patrzę po katalogach to tylne tak od 230-260.
Pewnikiem orginalne do 4Motion są zrobione z grubszego drutu.
Wątpię. Jak grubszy drut o mm czy 1.5 mm to już zazwyczaj sprężyny są krótsze o kilka cm. Aczkolwiek nie jest ważne jak długa jest sprężyna tak luzem postawiona. Pod obciążeniem może być roznie.
czy znacie może jakieś skuteczne zabezpieczenie przestrzeni bagażowej? Chodzi mi o coś na kształt kratki "vatowskiej", która jednak byłaby w miarę w łatwy sposób demontowalna. Zdarzać mi się będzie podróżować z ładunkiem przy tylko dwóch przednich fotelach. W razie awaryjnego hamowania będzie problem. ktoś coś?
Ja mam rozpiętą siatkę pomiędzy fotelem kierowcy a pasażera. Przewożę różne rzeczy i jeszcze mnie nie zawiodła. Oczywiście jadąc z ładunkiem zawsze staram się zachować należytą odległość w razie wtopy.Wink
a do czego masz ją zamontowaną? podrzucisz zdjęcia?
Szybkie pytanko. Kupiłem tester elm327 z bluetooth i mam problem bo nie łączy mi się z autem. Mój galaxy jest 1999 roku wersja SI. Braciak ma galaxy 1995 bieda edyszyn i znim się łączy bez problemów. Drugi braciak ma transita 2010 i mondeo 2012 i też się z nim łączy bez niczego a z moim nie chce. Ile powinno być kabli w tym obd? U mnie są 4. 2 masy jakby koło siebie i dwa kolorowe. Pozdrawiam
(24-02-2019 20:18)Dawid2542 napisał(a): [ -> ]Szybkie pytanko. Kupiłem tester elm327 z bluetooth i mam problem bo nie łączy mi się z autem. Mój galaxy jest 1999 roku wersja SI. Braciak ma galaxy 1995 bieda edyszyn i znim się łączy bez problemów. Drugi braciak ma transita 2010 i mondeo 2012 i też się z nim łączy bez niczego a z moim nie chce. Ile powinno być kabli w tym obd? U mnie są 4. 2 masy jakby koło siebie i dwa kolorowe. Pozdrawiam

Bo się tym nie połączysz ponieważ są inne protokoły ISO których nie obsługuje ten tester w tych rocznikach. 96-96 połączy ale 97-99 nie łączy. Przechodziłem to na własnej skórze.Wink
ma ktos moze jakies pomysły albo dojscie do ori czesci potrzebuje uszczeliki spryskiwacza tylnej klapy 99rok ten u góry w vw servisie mówia ze czesc jest juz nie dostepna Sad
Szukaj kolego po szrotach - jeśli niedostępna, to pewnie sprawdzili i w całej pl nie ma Sad
Przekierowanie