Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Czy ktoś wie jak elektrycznie łączą przyciski manetki MFA po 2000 roku?
1-up, 2- down, 4-reset łączone po wciśnięciu do 3-masy?
Chciałbym podpiąć na krótko licznik i sprawdzić czy wszystko działa zanim będę zdejmował kierownice, bo na razie wyświetla się tylko temperatura.
Dzięki za pomoc
(04-05-2017 23:19)LJ3 napisał(a): [ -> ]wesol Dzięki za szybką odp.
Znalazłem taki własnie zestaw:
http://allegro.pl/rozrzad-a3-a4-a6-galax...39673.html
Mam jeszcze pytanie:
Czy kompletny rozrząd + pompa do wersji silnika 1.9TDI (o mocy 90, 115 i 130-150KM Galaxy, Sharan jest taki sam?

Okazuje się, że ta piękna pompa HEPU, znajdująca się w zestawie wyżej, jest tylko do ANU i AUY (90, 115KM - użytkownik pawel50011) i nie pasuje do ASZ (130KM).
Confused
A czemu nie pasuje? One pasuja tez do innych pojemnosci tez np do 2.0 co tez montowalem i za jakis czas bede wstawial do passka b6 2.0 tdi bmp bo juz mam klienta na to. Paski tez sa te same i nawet 3 garowy 1.4 tdi ma ten sam.
Tylko pewne wypusty silnikow arl mialy rozne pompy z tego co wiem.
Witam zmieniłem sobie oświetlenie kabiny na ledowe poprostu zmieniłem żarówki na rurki z ledami z alledrogo za 1,5 szt i efekt spodobał mi sie na tyle ze chciałbym aby razem z oświetleniem kabiny podczas otwierania drzwi zapalały sie także lampki w bagażniku ( dwie po bokach ) . Gdzie sie najlepiej podpiąć ? Oraz czy jest jakaś możliwość zeby po takim zabiegu po otwarciu klapy nadal zapalały sie tylko żarówki w bagażniku .
Oj, nie wiem czy to pany ogarno..
U mnie się zapalają wszystkie, włącznie z bagażnikiem. Aby się zapalał tylko bagażnik po jego otwarciu trzeba by wpiąć się przed lampki i wpiąć dodatkowy przekaźnik typu OR z wejściem na wiązkę od przodu i wiązkę od klapy.
Witam z moim angielskim trochę krucho kukałem po necie ale nie za dużo znalazłem vcds pokazał mi w imo taki błąd:
1 Fault Found: 01176 - Key 65-10 - Unauthorized - Intermittent

w silniku: 2 Faults Found:
00625 - Vehicle Speed Signal
27-00 - Implausible Signal
00553 - Shareware Version. To Decode all DTCs
31-00 - Please Register/Activate

i od wczoraj przestał działać mi centralny ale tylko w drzwiach pasażera przód i oba tylne drzwi i są dwa błędy 01142 i 01146 od drzwi niestety nie pomyślałem i nie zapisałem sobie całości błędu jak będzie trzeba to zczytam jeszcze raz

Dzieki z Góry Smile
Witam wszystkich. poczytałem trochę i nie znalazłem takiego tematu. Mam pytanko. pacjent sharan 2001 1.9 AUY od jakiegoś czasu ma taką dolegliwość:
po dłuższym postoju(noc), kiedy wyjeżdzam- brakuje mu mocy. Obroty dochodzą do 1500/min i dalej nic, zero reakcji na pedał przyspieszenia, po chwili pracy, na prostej drodze, łapie moc i jest ok.
komputer nie pokazuje żadnych błędów
poza tym czasami podczas uruchamiania silnika następuje nagły wzrost obrotów i nirówna praca( kilka sekund), i jak nagle się zaczyna tak nagle się kończy.
wiem sporo tego i zaraz ktoś napisze... logi logi....
może ktoś spotkał się z takimi objawami. z góry dzięki za sugestie...
Oczywiście mam możliwość zrobienia logów dyn i stat
Sianko. Obadaj dobrze bezpieczniki.
Niestety bezpieczniki sa Dobre poruszalem nimi na wrazie w posprawdzalem czy moze sniedzi nie ma ale wszystko czysto i dalej to samo
pablooo4 bez logow to lipa. moze gruszka skorodowana a moze cos innego. Trzeba na tym zimnym wlaczyc logowanie i jazda energiczna odrazu na w miare wysokim zapietym biegu i wtedy ta anomalie chialbym miec zlogowana.
Przekierowanie