Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wszystko się wyjaśniło,mianowicie wypchnięty uszczelniacz z koła oznaczonego na tym obrazku jako op/vp (domyślam się że pompa oleju/vacum). Widzieliście przypadki żeby wypadały same z siebie czy oznacza to większe kłopoty ?
Raczej ktoś robił wcześniej i włożył nieprostopadle do osi.
czy znacie może jakieś skuteczne zabezpieczenie przestrzeni bagażowej? Chodzi mi o coś na kształt kratki "vatowskiej", która jednak byłaby w miarę w łatwy sposób demontowalna. Zdarzać mi się będzie podróżować z ładunkiem przy tylko dwóch przednich fotelach. W razie awaryjnego hamowania będzie problem. ktoś coś?
Sprężyny mcphersona w 4motion są takie same jak w zwykłym ?
4Motion zwykle miał sprężyny dłuższe co można było łatwo rozpoznać. Auto stało jak Koza wysoko nadkole od opony
Takie pytanie - gdzie macie zamontowaną bądź schowaną gaśnicę ? W schowek z tyłu nie wejdzie jak to macie rozwiązane aby nie latała ta gaśnica po całym aucie.
Lata po całym aucie ;-) a poważnie w schowku z tylu, tym na gorze
A ja wcisnąłem w prawy schowek bagażnika duży klucz krzyżowy do kół, kulę Westafalia (w oryginalne mocowanie), kamizelkę, pudełko z żarówkami i gaśnicę Wink

Fakt, że w tym aucie nie pomyśleli o dodatkowych schowkach z tyłu. A przed liftem i z przodu Wink
A gdzie podziałeś apteczkę ?
A u nas nie jest obowiązkowa.

Ale o ile się nie mylę, to gdzieś tam jest (w miękkiej obudowie - po prawej albo lewej stronie bagażnika).
Przekierowanie