Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/for...ORT&noec=1


Gdzie można kupić taką dokładkę do przedniego zderzaka? Moim zdaniem wygląda super.
Co do dokładki - ja upolowałem taką na Olx razem ze zderzakiem za niewielkie pieniądze. I chyba nie ma innego wyjścia, jak szukać po używkach.
Teraz poszukuję progów Wink
jakie powinno być ładowanie 14,4 na wolnych i pod każdym innym obciążeniem ?

przy wolnych obrotach (1100-zimny) mam 13,60 v

pod max obciążeniem
grzana przednia tylna szyba oba fotele max światła halogeny przeciw mgielne tylne x2 i radio średnio głośne
na wolnych obrotach 12 v do 12,20 v


jutro po mierzę dokładniej
aha i alternator mam chyba z VR6 120Amper może coś komuś nie wyszło jak przekładał
Regulator napięcia do wymiany - normalne ładowanie bez obciążenia to te 14,4V (+/- 0,1v). Pod obciążeniem nie mniej niż 14V (min. 13,8V).
Witam jaka Tasma na alternator jest najlepsza chodzi o firme i czy sa jakies dlugosci chce zmienic u siebie w 1.9 tdi Auy 85kwUndecided
(21-01-2015 17:03)kaskader napisał(a): [ -> ]Witam jaka Tasma na alternator jest najlepsza chodzi o firme i czy sa jakies dlugosci chce zmienic u siebie w 1.9 tdi Auy 85kwUndecided
Sory ale nie zajażyłem pytania. Możesz bardziej naprostowac jaka TAŚMA???
Przecie to proste. Pasek PK. conti 1195 mm
Mam takie pytanko potrzebuje zestaw naprawczy do wkładki klamki chodzi mi o same wiosełko w serwisie zestaw kosztuje 75 zł czy kupie gdzieś taniej pozdrawiam
(21-01-2015 18:32)wiola napisał(a): [ -> ]Przecie to proste. Pasek PK. conti 1195 mm

Raczej wolę tradycyjne nazwy..
Zresztą na str 25 ten sam temat był z etka.
DZieki BogosBig Grin
Przekierowanie