Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio u brata otwieralem klapę bo też mu klamka nie działała, żaden problem 2minuty roboty , odkrecilem śruby te co są pod klapkami gdzie znajdują się zarowki od wstecznego i odchylilem cała tapicerkę od góry przy szybie , później tylko włożyłem rękę i otwarta została klapa bez uszkodzenia tapicerki.cała tapicerka nie zejdzie bo masz jeszcze śruby ,ale rękę wcisnisz bez problemu
Ok Marcinie bede sie tek do tego zabieral mysle ze swoja lape tam wloze :)ale co jest powodem ze tak sie stalo klamka do wymiany czy cosik innego Huh
U brata byl przerwany kabel w przelotce i mikro włącznik nie otwierał zamka, po zalutowaniu kabla klapa się już otwierala
oby i u mnie bylo podobnie ale sie zobaczy jak cos bedzie foto relacja i znow bede pisalSmile
Ok daj znać co się stało ,w razie problemów pytaj lub dzwoń
Klapa otwarta plastiki cale Dale dalej cos jest nie tak
jak zdemontować rozrusznik z sharana 2002 tdi automat ?
kolego , rozrusznik masz przykręcony na dwie śruby, do tego musisz odkręcić przewód plusowy i zdjąć kostkę, myślę że dało by to wszystko zrobić od góry
no i nie zapomnij odpiąć akumulatora bo o zwarcie nietrudno
Dzięki, już doszedłem jak to ustrojstwo zdjąć, ale bez kanału się chyba nie obejdzie, nie ma dojścia za bardzo do jednej śruby bez demontażu połowy węży po drodze. Regeneracja 520, dlatego sam się przymierzam.
Przekierowanie