Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przed wyjazdem na urlop stwierdziłem, że przydało by się dodatkowe gniazdo zapalniczki z przodu. Wymontowałem osłonę konsoli środkowej z popielniczką i znalazłem tam czarny płaski kabel zakończony gniazdem RJ45. Pytanie do czego to może być?
[attachment=5707]
Może miałeś podłączony telefon na pokładzie.Wink
No mam przy uchwycie nad oknem wyprowadzony mikrofon. Więc pewnie jakiś zestaw był zamontowany ale chyba raczej nie będzie współpracował z nowymi telefonami Wink . A po rozmowie z moją drugą lepszą połową już wiem co mi stukało w tej okolicy.
Witam przedstawię pytanie : mam opcje zakupu radia ori bety z zmieniarka za 80 zł i gammy za 80 bez zmieniarki nie mam głośników z tylu całkiem na boczkach bagażnika warto zakupić gamme czy różnica miedzy betta a gamma jest tal mała ze nie warto dokładać na gamme ?
Jakie opony polecacie
Bridgestone ER300 215/55 R16 97 V RUN ON FLAT XL, FR
(03-07-2017 23:31)PAMONIUSZ napisał(a): [ -> ]Bridgestone ER300 215/55 R16 97 V RUN ON FLAT XL, FR
Ciebie chyba pogzalo ze Ja tyle za opony wyzygam. Bo co bo będę bardziej bezpieczny jak tyle zaplace proszę Cię bez przesady. Znalazł się wójek dobra radaBig Grin
Ponad siedem stów za oponę. JA JEBI......co za podpowiedź.
Ja używam Viking 225/45 17" 94Y XL RF. Jak na moją jazdę są ok. Kupiony komplet w 2016 roku a wtym roku złapałem kapcia i opona na szmelc bo za długo jechałem więc dokupiłem 2 nowe. Ochrona na felgę to super sprawa. Nie zniszczyłem felgi a przejechałem około 15 km i nie czułem że jest kapeć z przodu.
(04-07-2017 00:48)tyger napisał(a): [ -> ]
(03-07-2017 23:31)PAMONIUSZ napisał(a): [ -> ]Bridgestone ER300 215/55 R16 97 V RUN ON FLAT XL, FR
Ciebie chyba pogzalo ze Ja tyle za opony wyzygam. Bo co bo będę bardziej bezpieczny jak tyle zaplace proszę Cię bez przesady. Znalazł się wójek dobra radaBig Grin
Ponad siedem stów za oponę. JA JEBI......co za podpowiedź.

Jeśli nie chcesz korzystać z propozycji kolegi to twoja sprawa on tobie odpowiedział. A ja sam na lato założyłem takie
https://www.oponeo.pl/dane-opony/nokian-...#131982106
i wcale nie uważam żeby mnie pogięło. Każdy kupuje to co chce. A akurat dobre opony = bezpieczeństwo. Więcej z tobą nie dyskutuje do widzenia.
(01-07-2017 20:47)Zdzichu.cl.97 napisał(a): [ -> ]Witam przedstawię pytanie : mam opcje zakupu radia ori bety z zmieniarka za 80 zł i gammy za 80 bez zmieniarki nie mam głośników z tylu całkiem na boczkach bagażnika warto zakupić gamme czy różnica miedzy betta a gamma jest tal mała ze nie warto dokładać na gamme ?

Różnica między Beta a Gamma jest zasadnicza. Beta obsługuje tylko dwa głośniki z przody Gamma przód i tył. W wersjach Sharana była montowana Beta i głośniki z tylu były łączone szeregowo. Jeśli masz normalna instalacje Beta zagra tylko z przodu
Przekierowanie