Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Panowie mam pytanie odnośnie grzania świec.Wymieniłem czujnik temperatury bo mi nie grzalo swiec po przekręceniu kluczyka,ale po wymianie dalej to samo.Czyżby zły czujnik?Teraz zauważyłem że po lekkim "butowaniu'' temperatura idzie za połowę,wcześniej tego nie było.
kolego przy dodatnich temperaturach świece się nie grzeją , może zapalić się kontrolka na sekundę ale nie musi, jeśli temperatura idzie poza połowę to podłącz kompa i zobacz jaką pokazuje temperaturę bo może czujnik nowy być walnięty skoro tego wcześniej nie było, w najgorszym przypadku UPG. u mnie często szła wskazówka jak ciągnąłem lekką przyczepkę z plandeką która wystawała ponad dach jakieś 20-30 cm, bez przyczepki nie zauważyłem takich objawów, a poleciałem do zakopanego zrobiłem ponad 1700km i cały czas na 90 st była wskazówka
Raczej upg odpada bo to się stało po wymianie czujnika.Ale akurat tym niewielkim skokiem to chyba nie będę się przejmował.bo to nie są duże skoki,pózniej wskazówka spada na polowe.Co do załączania się świec to tez tak myślałem że się nie załączają.Dla mnie to pierwszy diesel i dlatego pytam.
Może kupiłeś podróbkę czujnika temp. Jeśli tak to wymień na oryginał a problemy znikną. 110 KM nie lubi podrabianego czujnika. Musi być oryginał. Walczyłem z tym kiedyś.Smile
Powiedzcie mi czy prawe lusterko zewnętrzne jest takie same w przed jak po lifcie?? Muszę niestety kupić bo się komuś przykleiło w nocy.
Sprawdzaj na ile pinów miałeś stare i takiego szukaj .Jeżeli poszła Ci tylko ruchoma część lusterka to nie musisz demontować całego tj .zdejmować tapicerki ,wystarczy wyjąć kabelki z kostki i na nowo przełożyć .
Witam mam problem z zegarkiem w sharanie mk1 nie wiem jak go ściągnąć bo chcialbym przeczyscic styki poniewaz gubi cyferki sciaga sie go cały czy tylko środek zegara i jak najlepiej żeby go nie uszkodzic, połamać ?? Dzieki z góry za pomoc
środek sam wychodzi , ja podważałem u siebie cienkim nożem i wyszedł bez problemu
(27-12-2015 13:02)grażyny napisał(a): [ -> ]Sprawdzaj na ile pinów miałeś stare i takiego szukaj .Jeżeli poszła Ci tylko ruchoma część lusterka to nie musisz demontować całego tj .zdejmować tapicerki ,wystarczy wyjąć kabelki z kostki i na nowo przełożyć .

Źle sprecyzowałem, jebli mi tylko sam wkład czyli lustro z elementem grzejnym i kabelki są odłaczone, dlatego pytałem czy lusro czyli szkło jest takie same? Cool
Nie pasuje. Od octavi pasuje do poliftowych sga.
Przekierowanie