Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzięki za podpowiedzi, czyli czuj czuwaj dla klocków, wczoraj już mi się nie chciało po trasie grzebać przy aucie. Dziś rzuce okiem, żeby rantow nie zrobić na tarczach.
Tomex - aż nazwy się boję, ale może spróbuję, koszt niewielki, to najwyżej wymienię razy 2. Dzięki Smile
Ja zakladam klocki Tomex do wszystkich aut ktore mam (mialem) i jakos narzekac nie moge, wkoncu to firma po sąsiedzku i z tego co wiem to na zachód tez wysylaja.. wiec yez takie zle nie moga byc
Dlatego może spróbuję, bo jak piszecie - sprawdzone.
(02-04-2017 17:50)tolus24 napisał(a): [ -> ]Witam.

No niestety, gdyby Golf był taki sam jak Alhambra to nie trzeba by zakładać osobnego forum Wink, a jeszcze żeby Golf IV był taki sam jak Alhambra MKI przed liftem to nie słyszałem Smile. W załączniku jest to jak to wygląda w 1Z.

Pozdrawiam

dziękuje bardzo Smile Widze, że u mnie będzie chyba ta 2. opcja. Jeszcze raz dzięki. Paski już kupione i jutro składam Tongue
Panowie , czy zegary do 2,8 vr6 są inne niz z innych wersji silnikowych ? Mam wersje bez kompa , wyswietlacz tylko z lewej strony. Golym okiem sie nie różnią...
Witam.

Wizualnie na pewno się nie różnią Wink, różnią się natomiast tzw. wsadem. Jeśli kupisz zegary o innych numerach i kodach, nawet od diesla, to będziesz musiał kombinować z wsadami aby wszystko działało ale da radę, jeśli nie chcesz/nie masz możliwości zrobienia tego to musisz poszukać o takich samych numerach, co do literki i cyferki Smile.

Pozdrawiam
czyli nie wszystkie z 2,8 manual beda pasowac ?
Witam.

No raczej nie.

Pozdrawiam
Zdecydowanie raczej nie Smile ?
Witam.

Wszystko zależy od Twojego szczęścia Smile.

Pozdrawiam
Przekierowanie