Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

Nie spotkałem takiego Shrana, z tego okresu, w swojej karierze.

Pozdrawiam
A po nr VIN będziecie w stanie coś powiedzieć?
WVWZZZ7MZ4V014415
Podpowiecie coś na podstawie VIN?
arthur

Udało mi się uzyskać tylko tyle.
Info:
Data produkcji 24.09.2003
Kolor skóry T3T3
Silnik # 344060
Kraj Polska (X4J)
Kod FUX
Silnik ASZ
Rodzaj SHA
Data wydania 2004
Kolor wnętrza CN
Przewidywany przebieg: 201 447 km


Ostatnie Informacje o producencie 2009-09
Bardzo dziękuję. Powiedzcie czy środkowy fotel w 2. rzędzie siedzeń występował z trzypunktowymi pasami? Jeśli tak to od czego to zależało: rocznika, wersji wyposażenia?
Jeśli jest ten pas, to mocowanie jest w podsufitce, jeśli go nie ma - jest tylko biodrówka.
Koledzy się wypowiedzą od czego to zależało. Myślę, że FLe już miały trzypunktowy.
Pas w podsufitce występował w polifcie. W kilku SGA po 2004 roku widziałem pas 3 punktowy. Zwijak zamontowany w podsufitce. Wcześniej był pas biodrowy ręcznie regulowany potem zastąpiony został biodrowym automatycznym ze zwijakiem w fotelu a na koniec dopiero 3 punktowy.
Witam jestem tutaj nowy, poszukuje pomocy w sprawie przerobienia wtyczek 10 pin 1J0 973 735 na 12 pin 1J0 941 165. Chce zmienić zwykłe lampy na ori xenon, posiada ktoś jakiś schemat opis jak to dobrze polonczyc ?? przeszukałem już chyba cały internet i nic nie umie znalesc albo po prostu jestem tumokiem Proszę o Pomoc WIEM ZE NIE W TEMACIE ALE PROSZE O POMOC
Kolego Marcinie zasada jest taka ze nie piszemy tego samego w dwóch roznych działach, tematach itd.
ok rozumie i przepraszam, ale czy jest ktoś w stanie mi z tym pomoc jak to podłaczyc żeby było dobrze ? Sad
Przekierowanie