Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przejdzie. Ale od strony klapy.
witam. czy ma ktoś fotkę środkowego schowka w konsoli sharan LIFT od spodu?? nie mogę go wyjąć. próbuję i nic. może ktoś wyjmował i ma jkąś foteczkę. zawsze to łatwiej jak już się widzi co jestSmile z góry dzięki
(16-05-2015 19:43)pablooo4 napisał(a): [ -> ]witam. czy ma ktoś fotkę środkowego schowka w konsoli sharan LIFT od spodu?? nie mogę go wyjąć. próbuję i nic. może ktoś wyjmował i ma jkąś foteczkę. zawsze to łatwiej jak już się widzi co jestSmile z góry dzięki

Jeżeli jest jak w Galaxy (chyba tak), to zdaje mi się, że najpierw trzeba wyjąć prawy, bo środkowy jest przez niego blokowany. Obydwa się trzymają tylko na kilku wkrętach, które są "w podłodze" schowka i na zatrzaskach. Nic zaczarowanego go nie trzyma od dołu.
Pablooo4 może to pomoże? Schowek środkowy Alhambra ,Sharan po 2000 roku.

[Obrazek: 96cdd37f5f25.jpg]
[Obrazek: d79ebbd13b2b.jpg][Obrazek: 64f84195b6f2.jpg][Obrazek: e13ebba8c272.jpg]
(16-05-2015 22:24)andrew7800 napisał(a): [ -> ]Pablooo4 może to pomoże? Schowek środkowy Alhambra ,Sharan po 2000 roku.

[Obrazek: 96cdd37f5f25.jpg]
[Obrazek: d79ebbd13b2b.jpg][Obrazek: 64f84195b6f2.jpg][Obrazek: e13ebba8c272.jpg]

świetne fotki, o to właśnie chodziło kolego, Dzięki serdeczne, teraz widać te blaszki które trzeba odpiąćSmile pozdrówka
(16-05-2015 18:05)rodzynek napisał(a): [ -> ]Przejdzie. Ale od strony klapy.

To chyba mówimy o dwóch rożnych przelotkach. Mam wiązkę od tylnej klapy na końcu której są trzy kostki, a te z kolei muszą przejść przez osłonę gumową.
[Obrazek: oslona-gumowa-przewodow-elektrycznych-se...8ogqR.html]
Więc ponawiam pytanie czy kostkę od wiązki elektrycznej można jakoś rozebrać?
Czy korek spustowy w misce olejowej to śruba M14..?
Tak ale nie metryczny gwint. 14x1.5
Jak "fachowo" nazywają się te nakładki progowe??
Szukam szukam i nie mogę ich nigdzie znaleźć na alledrogo.
Dobrze szukasz to są nakładki progowe lub progi. Na allegro to ciężko dostać. Rzadki towar a jak się pojawi to 250 złotych za komplet.Huh
Przekierowanie