Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W zeszłym tygodniu w moim afn przy wymianie świec też te fajki się rozleciały. Moim zdaniem szkoda pieniędzy na nowa listwę prawie 250 zł, znalazłem gdzieś na internecie jak przerabiali z konektorów tych okrągłych, ale ja u siebie zostawię tak jak jest, rozkruszę plastik , zostanie to oczko co nakłada się na świece do tego opaska termokurczliwa z klejem i będzie lepiej jak oryginał.
https://www.google.pl/search?newwindow=1...shMzJpM_fk
chcesz to robić na aucie czy wypiąć odpiąć ? bo kiedyś jak zmieniałem tą listwe to nie wiedziałem gdzie to wypiąć i obciałem kable i póżniej je lutowałem
(02-12-2018 21:05)warga23 napisał(a): [ -> ]W zeszłym tygodniu w moim afn przy wymianie świec też te fajki się rozleciały. Moim zdaniem szkoda pieniędzy na nowa listwę prawie 250 zł, znalazłem gdzieś na internecie jak przerabiali z konektorów tych okrągłych, ale ja u siebie zostawię tak jak jest, rozkruszę plastik , zostanie to oczko co nakłada się na świece do tego opaska termokurczliwa z klejem i będzie lepiej jak oryginał.
https://www.google.pl/search?newwindow=1...shMzJpM_fk

Według mnie to te koszulki nie wytrzymają temperatury. Latem silnik potrafi się nieźle nagrzać a 110 czy 125 stopni to potrafi pokazać na temperaturze oleju. Sam silnik będzie miał trochę więcej. Więc raczej to przemyśl.
Albo czymś takim zastąpić
[Obrazek: cc645a8acdce.jpg]
Chyba na forum Audi znalazłem że na takie konektory przerbiali te fajki
mam3 pytanka alhambra 2004r nie działa tylny spryskiwacz oraz nie wiem dlaczego czasem kopci podgrzewacz i nie wiem jak za kodować centralny kluczyka bo nie ma wkładki
Co do spryskiwacza to sprawdź przewody te co idą pod tym plastikiem od strony kierowcy przy podłodze, jest tam łączenie wężyków i ono lubi puszczać. Ewentualnie klapa bagażnika pod tą guma też jest zaraz zlaczka. Nie cieknie ci gdzieś płyn? No chyba że pompka spryskiwacza nie działa posłuchaj czy działa jest pod lewym nadkolem przy zderzaku z przodu.
myśle że powinieneś wymienić świece w dogrzewaczu , u mnie w tamtym roku jak się dogrzewacz załączył to tak zaczął kopcić że ulicy nie było widać Big GrinBig Grin , po wymianie świecy wszystko jest ok
a jakie są to świece i jak je wykręcić
1 świeca , nie wiem czy sam wymienisz , ja wymieniałem w firmie gdzie zajmują się dewastem , sama świeca nie jest tania , chyba tylko występuje org. , ja zapłaciłem z wymianą 200 zł
nie wiem jak masz daleko do kolegi Stefano , on jest specem od naszych piecy
tylko najbardziej kopciło jak stałem z górki
Przekierowanie