Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam czy alu 8jx17h2 et50 podejdą do alhambry po lifcie bez problemu i jakie opony do tego
Witajcie. Planuję wymienić EGR i od razu wyczyścić kolektor ssący, czy w warunkach garażowych będę miał kłopoty? Czy nastawić się na trudności? Byłbym wdzięczny za podpowiedź...
od góry dojdziesz do wszystkich śrub
Witajcie. Mam pytanko. w/g Etki jak na zdjęciu na wężyku do turbo jest zaworek zwrotny... u mnie niestety nie ma. czy tak powinno być??[attachment=7186]
Nie ma tam nic. Na fotce tam też nic nie ma podpisanego. Powiem tak, tam nawet nie może tam być żadnego zaworka.
koledzy , czy alufelgi od audi a4 , b5 , czy b6 , 15 pasują do alhambry mk1
oryginalne alufelgi
https://www.olx.pl/oferta/kola-aluminiow...ade076f9cb
chyba tam jest et39 , dodam tylko że do tej pory miałem przez kilka lat alufelgi borbet 16 et 38 i było bardzo dobrze , proszę o podpowiedz
No 1 milimetr osadzenia raczej nie będzie miał znaczenia.
Miałem teraz na zimę wrzucone 7x16 et 42 z dużymi balonami 225/55 (koła z Audi A8).
Wszystko się mieści, jedynie z racji dużego balonu, opona lekko ocierała o nadkole przy max. skręcie i lekkim bujnięciu autem (a do tego auto ma obniżone zawieszenie).

[Obrazek: c58c9e555c49bfccmed.jpg]
To jest ori zawieszenie, czy obniżane coś ?
Fajnie nisko siedzi.
Sprężyny H&R 29734 - 40mm.
Przekierowanie