Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moj 05 rok ASZ ma spline 16 z otworem centrującym ,natomiast ojca alhambra AFN 99 rok ma zwykły imbusowy klucz.
Czyli te z ta dupna skrzynia maja tego splina a te poliftowe z ta skrzynia dobra maja imbusa.
Problem z odpaleniem występuje tak samo przy użyciu drugiego klucza. Teraz pytanie - czy i jak można sprawdzić samodzielnie czy to czytnik w stacyjce pada czy odbiornik?
Podobno jest możliwość wprowadzenia w tryb awaryjny. Jeśli tak to jak?
Nie ma. To zabezpieczenie przed kradzieza wiec nie ma opcji wylaczenia.
Czyli co, trzeba kupić nowy komputer, klucze, zamki?
(27-10-2016 00:52)peters napisał(a): [ -> ]Moj 05 rok ASZ ma spline 16 z otworem centrującym ,natomiast ojca alhambra AFN 99 rok ma zwykły imbusowy klucz.
No. więc moje szczęście.... a raczej nieszczęście.... splin 16 z otworkiem zakupiony.... w zestawie tylko ten splin był z otworkiem i w kolejności od malych 14,15,16 i 18 , a 17 nie było... bo ona rzadko uzywana ponoć. Zgadnijcie jaki właśnie splin z dziurka byl potrzebny? ... oczywiście, że 17. Nie chcąc 16 uszkodzić śruby odpuscilem sobie zabawę ze splinami... i wziąłem klucz do rur... taki zaciskowy z ząbkami... poszło, nawet bardzo nie zarysowałem śruby. olej. wymianiony na Fuchs SINTOFLUID FE 75W weszło 2,5 litra. Po zimie wymianiam, te śruby na jakis imbus co go rozumni ludzie wymyślili a nie księgowi.
a tak wygląda ta śruba :
[attachment=5056]
ten twój post powinien być gdzieś podwieszony dla potomnych
(27-10-2016 23:11)buba napisał(a): [ -> ]ten twój post powinien być gdzieś podwieszony dla potomnych
Jeszce kilka takich niespodzianek i sam się podwieszę kiedyś na półośce w kanale... Angel
Jak zrobić zworkę czy coś w tym stylu, aby świeciły swiatla mijania i drogowe razem w Galaxy 97 tdi 1.9
A w touranach Marcin mamy korki tradycyjne na imbus bo ostatnio patrzalem specjalnie. vag widac tez kombinowal jak mu sie zachcialo.
Przekierowanie