Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam takie szybkie pytanko odnoście D5WZ i ogólnie dogrzewacza: czy jest on izolowany od obudowy jakimiś gumkami czy dystansami gumowymi??
Po wyjęciu i włożeniu zostało kilka "gumek" czy jak to nazwać. kilka zostało: myślę że od tego a dogrzewacz strasznie "brzęczy" i przenosi jakby wibracje na budę. w środku jest bardzo słyszalny.
sorry za niefachowe nazwy ale tylko tak się da wytłumaczyć.
jak mi się uda to wrzucę filmik z dźwiękiem
Tak sa gumki ale fakt wypadaja zazwyczaj.
(05-12-2016 12:28)wesol napisał(a): [ -> ]Tak sa gumki ale fakt wypadaja zazwyczaj.

kurde kolego może wiesz czym to zastąpić>?
te brzęczenie mnie do szału doprowadza....Sad
Tez kawal gumy daj o po temacie. Nawet podnaruj klejem. Ale dzuwne ze glosno masz bo ja u siebie nue mam ich bo odpadly pare tygidni temu robilem u taksuarza jednego piec teraz pare dni temu u drugiego i tez te gumki poodpadaly. Nikt nie narzeka. Moze wez sprawdz ta blache podoginaj itp.
Witam, kolejne szybkie pytanie. Tym razem chodzi o skrzynię biegów, mianowicie piąty bieg, jak zdejmę nogę z gazu słychać wycie. Zaznaczam że chodzi tylko o piąty bieg, reszta w porządku! skrzynia sześcio biegowa FUXSad
Pewnie to ten temat zwiazany z tym luzem w tych fuxach.
Ta skrzynia to jakas kara Boska dla mnieAngry Luz już robiłem, wymiana łożyska z wklejaniem, olej dwa razy, podkładka dystansowa.Wyje tylko piątka i tylko jak sciągnę nogę z gazu. Kompletne sprzęgło Luka.Ta piątka może mieć związek z łożyskiem na wałku głównym?? Wiem że mechanik wstawił jakiś zamiennik, podobno wysokiej klasy.
Tyle razy sie mowi ze tego sie nie robi. Mozna samemu sprobowac bo to zadny koszt wstawke zapodac ale jak lozysko wylo to trzeba bylo zapodac skrzynie wolna od wad. A tak teraz to nievwiesz czy to znowu to lozysko czy moze inne. Znowu wymienisz lozyska i skrzynie zwalal? To wina rego glupiego odwiecznego tekstu-bedziesz wiedzial co masz itp.
Łożysko trzeba było wymienić i wkleić bo niestety kręciło się w obudowie skrzyni. Same podkładki nic nie dałySad
Witam,

Mam zamiar wyczyscis przepływke, jest cos w tej operacji na co zwrocic szczegolna uwage?
Przekierowanie