Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
jest jeden. na filmie tez to widac.
(15-10-2017 08:53)MaDin napisał(a): [ -> ]Witam. Koledzy może ktoś się orientuje z łożyskami do naszych aut. Muszę wymienić łożysko z przodu i jak patrzyłem na You Tube łożysko przednie zabezpieczone jest dwoma segerami a jak kupowałem sprzedawca szukał po nr VIN i katalogu, za każdym razem wychodziło takie z 1 segerem i śrubą. No i kupiłem z możliwością zwrotu łożysko firmy SKF VKBA 3449.
Wzorowałem się na tym filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=aeOPwKLGNAY
Doradźcie coś.
W którym momencie Ty widzisz dwa segery? Ja widziałem jak wyciągał jeden i jak montował też jeden.
To i tak nie ma kompletnie znaczenia. Lozyska sa takie same w sga i na przedzie i na tyle niezaleznie od rodzaju silnika czy rocznika.
Faktycznie jest tylko jeden seger na filmiku ale nadal nie wiem do czego ta nakrętka w zestawie.
Do niczego. Czy to lozysko musi byc tylko do sga przeznaczone?
jest to nakrętka końcówki drążka kierowniczego aby nie zakładać starej
Dzięki koledzy już wszystko jasne.
W Sharanie mam czujnik deszczu:
[Obrazek: d54979d65e51.jpg]
[Obrazek: 25264889cae2.jpg]

Da się go wymienić na czujnik deszczu i zmierzchu?

A może w Sharanie 7N nie są razem te czujniki?
Panowie. Wymienilem czujnik poziomu oleju wkrecony od dolu w miske olejowa. I teraz nie dziala mi wskazowka temperatury oleju na zegarach. Czy w wymienionym czujniku jest rowniez czujnik temperatury oleju? Czy tylko poziomu?
Tez jest.
Przekierowanie