Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Trzęsie kierownicą i całą budą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak masz jeszcze te swoje stare ori od Sharan kup dwie półosie audi 4F0407271J załóż wewnętrzne przegub na tę półosie od Sharan i sprawdź czy będzie poprawa. Roboty na 3h. Jak już będziesz miał ta półoś to sprawdź dobrze to łożysko podpory. Bo ta guma często z zewnątrz wygląda ok ale jak półoś wyleci z auta to pokazują się pęknięcia. Niestety te łożyska są strasznie lichej jakości. Co 4 lata do zmiany przez tą gumę. Ale Ori 300 zł kosztuje wiec lekka przeginkaSmile
U mnie podpory i łożyska brak-4 MOTION.Od którego dokładnie modelu te półośki podchodzą ?Rocznik,model ,napęd ?
Podałem ci numer części to takie podchodza na allegro tego jest od groma. To są 3.0tdi 4x4 ale rocznika ci nie podam bo nie wiem jaki to jest.
Dzięki bardzo.
(30-08-2023 20:06)Niemago napisał(a): [ -> ]Jak masz jeszcze te swoje stare ori od Sharan kup dwie półosie audi 4F0407271J załóż wewnętrzne przegub na tę półosie od Sharan i sprawdź czy będzie poprawa. Roboty na 3h. Jak już będziesz miał ta półoś to sprawdź dobrze to łożysko podpory. Bo ta guma często z zewnątrz wygląda ok ale jak półoś wyleci z auta to pokazują się pęknięcia. Niestety te łożyska są strasznie lichej jakości. Co 4 lata do zmiany przez tą gumę. Ale Ori 300 zł kosztuje wiec lekka przeginkaSmile

ja niestety nie mam starych juz, czy jest sens zakładać do tych nowych ? czy po prostu szukać używki na alledrogo?
W mojej skrzyni o kodzie j s c idą całkowicie inne pół osie
Zrób jakieś fotki jak możesz tych twoich półosi.
Wydawało mi się że w SGA szły cały czas te półosie na tripodzie. Większość moich znajomych ma takie. A ta skrzynia to jest z SGA , wydawało mi się że tam skrzynie sa o oznaczeniach na F.
Tak już żeśmy kiedyś wspominali że był niewielki procent sga z takimi półosiami. Jeśli dobrze pamiętam to występowały w 1.9 tdi pd ale na pewno w 90 konnych i nie wiem czy też nie trafiło się parę 116 konnych czyli anu i auy jeśli dobrze pamiętam. Z tego co jeszcze kojarzę to nie były to przeguby jakieś lepsze od tych tripod. Ja bym chyba mimo wszystko po kombinował z tymi przegubami od audi no i to łożysko podpory z tą guma obadal i ewentualnie wymienił.
Przekierowanie