Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Trzęsie kierownicą i całą budą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wiec tak: przeguby ori nowe nie wystepuja w sprzedaży osobno.Tylko i wylacznie jako calosc czyli dwa przeguby i oś. Co masz tam wsadzone to niewiem. Druga sprawa to piszesz ze polos zregenerowana na wielowpuscie-okej zakladam ze tu nie mafuszery. Co z lozyskiem podpory?? Wymienione?? Jaka masz wersje tej podpory? stalowa czy alu tez nie piszesz.

piszesz z emax 160 km/h to raczje mechanik nie ogarnia tak do konca jak juz sam ci nie powiedzial co moze byc przyczyną.
mechanik mówił że przeguby ori bo nie ma sensownych zamienników...jeszcze zapytam co tam wadził...pewnie po regeneracji
(współpracuję z byłym pracownikiem z motomaxa,który sam teraz działa na swoim sprzęcie i za mniejszą kasę). jakby co mogę jeszcze raz dac do sprawdzenia obie całe półośie.

zakładając ,że te elementy które podałem są w porządku,jest inna przyczyna takich wibracji???
w czwartek oddaje auto do VW w Toruniu...zobaczymy co stwierdząSad

lożysko podpory...hmm...nie mam pojęcia ale się dziś dowiemSmile
(15-03-2014 09:11)wesol napisał(a): [ -> ]piszesz z emax 160 km/h to raczje mechanik nie ogarnia tak do konca jak juz sam ci nie powiedzial co moze byc przyczyną.

auto kupiłem niedawno...mechanik jeszcze się tym tematem nie zająłSmile będzie ogarniał w czwartek i mam nadzieję że się wykaże. A pytam tak na wyrost. Wiem że trzeba zrobi logi itd. Ale może ktoś też miał taki przypadek
kolego ja na początku sprawdził bym przeguby wahaczy.
a kto regeneruje te nasze przeguby?? Nie znam firmy co by to robila. Poza tym skąd ori przeguby wziął- sypia z żoną prezesa koncernu GKN??

wahacze nie maja przegubów.
Nie potrzebne są głupio - mądre docinki. Jeżeli Kolega ma coś mądrego do przekazania, a widzę że coś tam wie to chętnie przeczytam coś konstruktywnego.
ale mi nie pisz ze nowe ori przeguby ktos ci wstawil bo nie matakiej opcji. piszesz nowetonawet nie regenerowane bo regeneracja kolego to taka operacja przywracania sprawnosci elementom uzywanym.
Tak jak ci pisalem sprawdz łozysko podpory bo jest wprasowane w taka gume i ta guma tez sie wyprasowuje. Nie pisz mi tez ze masz ori to lozysko tez nowe bo tez nie wystepuje jako czesc w sprzedazy.

Caly czas tez nie wiemy jaka masz wersje tej podpory
W czwartek będzie to sprawdzone i poproszę żeby jeszcze raz sprawdził półosie. Oby wreszcie coś pomogło. Czy może gdzieś jeszcze szukać przyczyny tego trzęsienia? Od silnika raczej to nie jest prawda?
jestem mocno ciekawy jak bedzie sprawdzal te przeguby??

Od silnika raczej nie. trzeba szukac w ukladzie przeniesienia napedu oraz zawieszeniu.
(15-03-2014 11:32)wesol napisał(a): [ -> ]a kto regeneruje te nasze przeguby?? Nie znam firmy co by to robila. Poza tym skąd ori przeguby wziął- sypia z żoną prezesa koncernu GKN??

Dobre z tą żoną prezesaSmile
...wahacze nie maja przegubów... '' Mają tzw przeguby kuliste...przecie..
to sie nazywa sworzeń wahacza tak naprawde a tlumaczenia tych dretwych ludzi w tych programach to naprawde sa na tyle nieudolne ze nawet juz nie parze na to bo zaraz na tuleje tez bedziemy pisali ze to przeguby. PRzegub to element ktory powoduje ze mozna cos ugiąć pod jakims tam kątem wiec polowa rzeczy to beda przeguby.
Przekierowanie