Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Trzęsie kierownicą i całą budą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak wszystko sprawdzone a powiem szczeże jade do wrocka dzisiaj na diagnoze skrzyni firma Autolek mowi Ci cos??
Sie okaże po południu i napewno napisze.
Licze się z tym że skrzynia troche może kosztować ale 1 plus ojciec mi ją zdemontuje w razie co i założy to oszczedność rzedu 350-450 zł ewentualna regeneracja czy bardziej jak co to zostawiac stara w rozliczeniu i brac juz po regeneracji co tTy na to??
wole uzywke. Regeneracji skrzyn sie boje jak ognia.
Dzieki wesol jak co to szukam uzywanej zaraz uciekam jak bede wiedział co i jak dam znac
Czy jest jakieś rozwiązanie problem związanego z drżeniem przy 130km/h ? Poniżej tej prędkości auto prowadzi się idealnie,dopiero jak dojdzie do 130 i powyżej zaczyna cały drżeć,kiera lata i cała deska
Patrz wyżej.
Koła wyważyłem nawet dla pewności dwa razy,luzy w zawieszeniu zlikwidowane,ustawiona geometria,nie mam więcej pomysłów. Do 130km/h prowadzi się idealnie, jak tylko przekroczy 130km/h zaczyna drżeć kiera i cała buda. Ktoś już próbował rozwiązywać problem bo z prawej strony jest nowa ta krótka półoś z podporą i łożyskiem. Pytanie czy pomaga przełożenie stronami półosi? Podejrzewam te wewnętrzne przeguby.Ktoś pisał że od audi pasują,ale nie wiem z jaką numeracją.
po co ci numeracja audi a6 c6 po 2006r 2.7 lub 3.0 tdi to to samo jest tego w h..... na allegro całe półosie po 60zl kup i będziesz miał spokój.
Tak audi A4 A6 A8 co tam sobie wybierzesz. np 3.0 tdi ale i moga byc i 1.8T czy 4.0 benyzny czy jaie tam jeszcze sa czy 4.2 czy 4.4 bo nie pamietam. Nawet od phaetona mam u siebie aktualnie zalozona bo pozbylem sie przerabianych i narazie katam druga połoske juz prawa znaczy sie trzecia tak ogolnie bo dwie juz zaoralem. To juz wczesniej mialem powiedziane ze pol roku na duzej mocy jak wytrzyma to bedzie dobrze. Musze znowu zrobic jakies mega mocne poloski bo mnie to wykonczy i psychicznie i finansowo.
Dzięki chłopaki bo już świra dostaje z tymi wibracjami. Kolego wesoł pisałem do Ciebie emaila w tej sprawie ale może nie dostałeś... napisałem Ci spory laboratorium heh... Wymienić obydwa te przeguby? Czy tylko lewy?
Prawy najszybciej pada choc to dziwne troszke bo przeciez powiny w miare rowno sie kiepszczyc. Wymien oba dla pewnosci.
Przekierowanie