Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Trzęsie kierownicą i całą budą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ono wchodzi w kosz i na półoś na wcisk? a później tylko widziałem chyba 2 śróby przytrzymują, mroziłeś półoś przed montarzem?
Łożyska sa montowane na wcisk czy w kołach czy silnikach czy innych maszynach. Nic się nie mrozi.
myślałem zeby tylko sam patyk zmrozić zeby lżej weszło
Nic to mrozenie nie da. Normalnie nabijasz i tyle. Wielkiej siły tam się nie używa.
dzwoniłem dziś do niego i sie ugadałem na przyszły tydzień, powiec mi Wesoł z ką ty go wytrzasnołeś, on chyba nawet strony swojej niema.
Na allegro sie oglaszal. Sam mial jakiegos SGA tez jak dobrze pamietam.
Panowie Mam problem z trzęsieniem się kiery i budy w Scharanie 2002 1,9tdi 115km.Walcze już z tym od jakiegoś czasu i ręce opadajaAngry.
Wymieniłem przeguby wewnętrzne od audi zewnetrzne są dobre, łożysko podpory nowe. Kiera dalej lata przy rozpędzaniu,a silnik tak jak by chciał wyskoczyć z budy.
Na podnośniku po odpaleniu i wbiciu biegu widać jak silnik skacze na boki tak jakby półosie były krzywe,a wymieniłem dwa komplety. Może to być przez w
dwumase bo lekko się odzywa? Moze ktoś miał podobną sytuacje.
Moze byc przez dwumas. Nie ma czegos takiego jak odzyswanie sie dwumasy. Ona nie ma dwóch stanów i nie ma jednego sosobu uszkodzenia. Wszyscy mysla ze dwumas wytrzaskany to luz po obwodzie bardzo duzy. Trzeba wziąć do reki dwumas i pomyslec co moze sie stac z tym elementem. W ktora strone moze sie co przesunąć i jakie beda objawy. Tak samo z poduszkami silnika i ta dolna skrzyni. Tez trzeba byc tego pewnym. PRzeguby tez moga byc trefne nawet nowe.
NA podnosniku wbijając np drugi trzeci bieg strasznie rzuca silnikiem,a to przeciez auto uniesione i brak obciarzenia z kół, na postoju rzęzi skrzynia,mechanicy twierdza ze to dwumasa.Angry
A przy gaszeniu słychać stuk? Jeśli tak to dwumasa ma luz po obwodzie, czyli sprężyny w środku nie pracują tak jak powinny.
Przekierowanie