Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Trzęsie kierownicą i całą budą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No wlasnie probowalem sie polaczyc wczoraj ale jakos programik, ktory posiadam albo kabel nie pozwala sie polaczyc z silnikiem - wyskakuje ze bylo zbyt wiele bledow w komunikacji i nie udalo sie nawiazac polaczenia. Nie wiem teraz czy zmieniac kabel czy szukac oprogramowania - wszystkie VAGi ktore znalazlem byly tak zawirusowane ze mi antywir kasowal je od razu po wypakowaniu.
Vaga Uruchom jako administrator. Wtedy połączy. Wystarczy Vag 3.11.
Dziwne jest to ze laczy sie i ze skrzynia biegow i z dogrzewaczem, absem i innymi a z silnikiem nie. Sprobuje twojego sposobu.

indygoart

Witam,czy problem wibracji został rozwiązany,bo mój szarik miał podobny objaw.Piszę w czasie przeszłym ponieważ, stoi teraz u mechanika. Brak ciśnienia w 6 tym cylindrze.Huh Przez ostatnie 50 tyś czułem telepanie silnika od 1200 do 1800 rpm, ale nic konkretnego nie wymyślili
A ja dzis wymienile poloś i po jezdzie próbnej zero drgań. Ten wewentrzny na 99% siał zamęt. Nareszcie spokój.
ja to wpakowałem sam wiesz ile wesoł i nadal czekam Smile w lutym będzie zaszczyk gotówki wiec auto pójdzie na zmiane skrzyni biegów jeżeli to niepomoze no to nie wiem co z nim zrobie ;/ tyle kasy to chyba nikt niewłozył w auto co ja w roku 2013 ;/ wszystko kompletnie nowe
miałem podobnie okazały sie pompowtryski moze warto sprawdzic vagiem to nic nie boliBig Grin
no ale czy pompki czy nie to przeciez idzie wyczuc nawet podczas jazdy. Zreszta czy drgaloby tylko przyduzych predkosciach czy raczej albo zawsze albo by sie nasilało przy pewnych obrotach silnika a tu mialem od predkosci pojazdu.
(24-01-2014 20:53)piwek86 napisał(a): [ -> ]to nie wiem co z nim zrobie
Sprzedaj i kup sobie porządne auto bo sharany to porażka.

(24-01-2014 21:03)wesol napisał(a): [ -> ]no ale czy pompki czy nie to przeciez idzie wyczuc nawet podczas jazdy. Zreszta czy drgaloby tylko przyduzych predkosciach czy raczej albo zawsze albo by sie nasilało przy pewnych obrotach silnika a tu mialem od predkosci pojazdu.

Wesol a słyszałeś o luzie wzdłużnym wału korbowego? jest kilka osób na necie co mieli taki luz i po jego zniwelowaniu drgania ustały, warto byłoby to sprawdzić
(24-01-2014 21:18)sharan2004 napisał(a): [ -> ][quote='piwek86' pid='48743' dateline='1390589583']
to nie wiem co z nim zrobie
Sprzedaj i kup sobie porządne auto bo sharany to porażka.


Proponuję zmienić nicka na Victory2004 Smile
Przekierowanie