Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Trzęsie kierownicą i całą budą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
przeciez nie mamy tylnego napedu, walu i mostu na tyle to logiczne jest ze wszystko jest w skrzyni. Trudno powiedziec bo w zasadzie moze byc wszystko siadniete i na dyfrze i na walkach z kolami zebatymi itd.
jutro zadzwonie do tej firmy co regenerują skrzynie i ciekawe ile za inną skrzynie ile krzyczą po wymianie wysle im moją i mam nadzieje ze to juz bedzie na tyle Sad jeszcze jakbyscie napisali jaki kod skrzyni najlepiej brac co by pasowała bez dokupowania juz czegokolwiek byłbym bardzo wdzięczny
Ostatnio zauważyłem że mój silnik mocno się trzęsie gdy jest uruchomiony i strajk się głośniejszy. Trzęsie się tak że przenosi się to na wnętrze (kierownica, schowki) na pewno nie robił tego jak go kupiłem. Co może być przyczyną?
poduszka pod silnikiem,albo skrzynią biegów,ewentualnie może wytrysk któryś nawala
Jak to teraz sprawdzić?
podłacz pod kompa i sprawdz wtryski,a poduszki to musisz sprawdzić która moze być naderwana lub zerwana
jak pompowtrysk to robi to pewnie tylko na zimnym obrotomiesz stoi w miejscu ? jak na ciepłym
nie koniecznie na zimnym,u mnie jak była padnięta pompka to też szarpał a wartości były takie same na zimnym jak i na ciepłym
Pali i ciagnie ladnie, sa tylko wibracje. Jak bylem u kolegi stefano, to jeden tryskiwacz wyszedl na +50 a reszta nieco ponizej zera - polecono mi uzyc STP do czyszczenia wtryskow, ale niestety nie pomoglo. Potem zrobilo sie nieco gorzej - fakt jezdzilem sporo po wichurach w polsce to wytrzeslo go - moze faktycznie poduszka. Lepiej zeby byla poduszka bo wtryski drogie.
zrob loga na jalowych obrotach na rozgrzanym silniku 013 023. Zobaczymy co tam sie dzieje.
Przekierowanie