Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Trzęsie kierownicą i całą budą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy to taka półoś http://allegro.pl/polos-lewa-audi-a6-c6-...59350.html
Trzeba dwie sztuki zakupić,rozumiem że strona tu nie ma znaczenia?
Tak moze byc. TO jest ten sam przegub wewnetrzny co unas w sga. Przekladasz sam przegub i sigasz bez drgań.
Ciekawe czy to jest takiej samej jakości przegub co seryjnie idzie w sharanie czy z racji tego że z aut z mocniejszymi silnikami jest może wzmocniony?
Czym mam byc wzmocniony jak budowa jest w 100% taka sama. Nie makompletnei zadnej roznicy. Unas budy sa duzo wieksze i ciezsze raczej a tu w audi sa to auta w automacie z napedem 4x4 wiec raczje wlasnie mniej obciazone sa uklady napedowe. Pamietaj ze automat tak nie forsuje przegubów.
jak będziesz rozbieral ten od audi to musisz podpilowac w tych miejscach co są satelity bo nie wyjdzie inaczej bo nie przewidziano wymiany samych przegubów tylko półosie i jest tam zapunktowane żeby tego nie rozbierać
Rozumiem że trzeba podpiłować troszkę kielich w którym osadzony jest krzyżak bo nie wyjdzie? No tak... bo samej półosi z krzyżaka też nie wyciągnę bo jest pewnie zabezpieczenie na półosi,dlatego trzeba boki spiłować aby wyciągnąć całość.Dobrze myślę?
tak. Nasze przeguby nie maja tego zaklepania i unas spokojnie sie da wyciagnac krzyzak z tymi talezykami a w tym juz nie. Szlifierka paluszkowa i po 2 minutach mam na wierzchu calosc.
Ale kielich oczywiście zakładam ten z Audi?
Cały przegub dajesz od audi.
Mam giełdę samochodową Poznańską na wyciągnięcie ręki,tzw rzut beretem Smile ale mimo to na allegro widzę taniej można kupić. Oby nie miały luzu,bo szkoda tej roboty będzie...
Przekierowanie