Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Moduł komfortu/centralnej elektryki - kodowanie/dodawanie funkcji/zmiana modułu/rozpiska/pytania/problemy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
czy jest ktos kto może mi powiedziec gdzie on sie znajduje 2001r wersja angielska
mirek77, ja też mam 2001 i wersję angielską (irlandzką) i w tym modelu nie ma modułu komfortu.
Wszystko jest sterowane przekaźnikami.
Sam szukałem, rozbebeszyłem chyba wszystko co możliwe i nie znalazłem, potem się okazało, że tego modułu w tym modelu po prostu nie ma.
A jaki masz problem, bo ja walczyłem z kilkoma problemami, może pomogę.
WITAM DZIEKI ZA ODZEW.PROBLEM ÓW MAM KILKA
DZWI LEWY TYŁ I PRAWY PRZÓD NIE ZAMYKA SIE Z KLUCZYKA .WSKAZNIKI Z PALIWA I TEMP.SZALEJA RESZTE OKI
Posprawdzaj na początek przewody w rurkach gumowych między drzwiami a słupkiem.
Część informacji o stanie temperatury i wskaźniku paliwa znajduje się w liczniku.
DZIEKI ZA PODPOWIEDZI ALE TO WSZYSTKO SPRAWDZIŁE JEST OKI A NA DODATEK DZISIAJ ODKRYŁEM ZE KLIME NIE IDZIE ZAŁĄCZYC I WYNTYLATOR Z TYŁU [OGRZEWANIE] MAM JUŻ DOSYĆ NIE WIEM O CO CHODZI MECHANIKI TYLKO MÓWIĄ MODUŁ ALE GO NIE MA NIE WIEM CO DALEJ????????
Sad
Witam
A skąd jesteś? Może blisko Bydgoszczy?
NO NIE STETY 1600 KM NAS DZIELI

Nie pisz z duzej litery bo to oznacza krzyk a to z kolei tez jest odpowiednio ujete w regulaminie.
Szkoda

O tym zamykaniu z kluczyka.
Jak zamkniesz klamką, po stronie kierowcy od środka to zamknie wszystkie drzwi?
Powinno zadziałać jak centralny z kluczyka.
Jak nie to sprawdź silniczki do zamykania zamków od centralnego.
Lecz ja bym się upierał, że masz coś z przewodami.
czytam ten wątek i podobne problemy mam i ja
Do niedawna było wszystko ok, ale po odłączeniu akumulatora a potem podpięciu zaczęły się dziwne rzeczy dziać. Nie otwiera się za pomocą klamki tylna klapa, chociaż wcześniej działała i muszę otwierać kluczykiem, chociaż słychać jak siłownik w niej działa. Po otwarciu auta po ok 20 sek auto zamyka się, jak otworzę z przycisku na kluczyku po chwili znów się zamyka i tak kilka razy.
Co może być tego przyczyną?
Dziwnie zachowuje się także oświetlenie wnętrza. Po wyjęciu kluczyka świeci się przez ok 10 sek i gaśnie a nie powinno tak szybko. Co może być przyczyną? Próbowałem podłączyć się vagiem do centralnego i mod komfortu ale nie idzie.
Vag znalazł mi tylko błąd 1142 ale po kasowaniu nie powrócił.
Przestały także działać przyciski zamykania i otwierania zamka na drzwiach kierowcy
a i zapomniałem
przestał działać pierwszy bieg wycieraczek
witam. jestem tu nowy i szukam pomocy.
Moje autko to sharan 1.9TDII z 1999r.
problem:
1:nie można zakodować kluczyka na pilot
2:nie mozna się połączyć z modułem komfortu, centralnym zamkiem i podczas proby połączenia się z centralną elektryką, wyskakują błędy i zrywa połączenie.

słyszałem ze mozna zakodować kluczyk poprzez przekręcenie go w drzwiach w prawo, pozniej trzy razy w lewo itd. kontrolka w drzwiach się świeci, w kluczyku też mryga, wiec teoretycznie się dostraja, ale nic z tego. dalej nie reaguje. chcialem się połączyć vagiem, zeby wpisać nowe klucze, lecz nie mogę się połączyć.

jakieś pomysły? ktoś miał taki problem?
z góry dziekuje za pomoc i wyrozumiałość.
Przekierowanie