Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Moduł komfortu/centralnej elektryki - kodowanie/dodawanie funkcji/zmiana modułu/rozpiska/pytania/problemy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdzies wrzucalem na forum kabel na dwoch tranzystorach. Nie wiem co kombinujesz ale jeslu do diagnostyki to kup kabel od viakena za 27 zl na usb i po sprawie. Nie podajesz co chcesz robic tym kablem.
do diagnostyki to mam na usb vag-com i jeszcze VAG K+CAN Commander usb
a ten kabel potrzebuje aby zaprogramować szyby otwierane/zamykanie z pilota w Alhambrze 2001
gdzie mogę znaleźć ten schemat?
Witam forumowiczów mam jedno pytanie dotyczące mojego modułu komfortu z galaxy 2.8 mk1 z 97 r. Jest zgniły i muszę kupić drugi , oznaczenia ma 7MO 962 257 H pytanie brzmi co oznacza ostatnia litera H bo znalazłem moduły z innymi literami i nie wiem czy mogę kupić.
Tu http://forum.newbeetle.pl/viewtopic.php?t=5517 masz to czego szukać kolego tylko jak rozmawiałem z kolesiem by mi to zrobił powiedział że lepiej dać 40zł niż szukać tego wszystkiego czego potrzeba i masz kabelek za dwa dni ale to już własne uznanie.
Tu masz mój filmik co i jak https://www.youtube.com/watch?v=rtXu9Jf59tI&t=82s
Witam jestem nowym uzytkownikiem wiec prosze o niepisanie ze tamt juz był itp. posiadam sharana z 1996r. spalił mi się moduł komfortu( po zalaniu). Zamówiłem drogi i czekając na niego postanowiłem napisać . Czy pod ten moduł podlega jakiś bezpiecznik lub przekaźnik który też mógł ulec spaleniu? pozdrawiam
Moduł jest sam z siebie gniazdem bezpiecznikowym, przekaźnikowym i sterownikiem
No ok. A czy ktoś posiada pełny schemat bezpiecznikow i przekaznikow do sharana 1.9 90km 96r? pozdrawiam
Witam kilka dni temu sfajczyl mi sie modul komfortu po zalaniu w konsekwencji czego mam tylnie drzwi wraz z bagaznikiemvzaruglowane. Dzisiaj wymienilem na drogi identyczny i spraeny lecz probl nadal pozostal . Macie moze jakies pomysly ? Pozdrawiam
Wymienilem na drogi identyczny lecz dalej nic
Od początku: skąd wzięła się woda? czy jest zasilanie modułu? co przestało działać? czy awaria była nagła czy postępowała?
Pytanie w stylu "spalony, nie działa" jest zbyt ogólne. Nad modułem jest zestaw przekaźników - sprawdzałeś? Przy zwarciu mogło stopić przewody w wiązkach - sprawdziłeś? Zwarcie w module mogło uszkodzić urządzenia końcowe - piszesz o tylnych drzwiach w innym temacie.
Chodzi o to, że jest za mało danych żeby coś sensownego napisać.
Przekierowanie