Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Moduł komfortu/centralnej elektryki - kodowanie/dodawanie funkcji/zmiana modułu/rozpiska/pytania/problemy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sprawdzilem wyzej podany kod.
Alarm wrocil do normy-mryga przy wlaczeniu i wylaczeniu i nie wyje bez powoduShy
Ale lustrka bez zmianSad

Prosze o jeszcze jakies kody.
Dzieki
w koncu doszedlem do usterkiBlush
modul centralnej elektryki padl-upalil sie jeden z pinow przy jednej z wtyczek.
wymienilem na drugi i wszystko hula-alarm jak powinien i podgrzewanie szyb
tylko modul rozni sie koncowa literka.mialem G mam R....
i nie dzialaja mi oba piloty...
ale to juz inny temat-bede szukal gdzie indziej.
wiec temat zamykam.
dziekuje za pomoc.
Musisz teraz ręcznie zakodować stare piloty do nowo założonej centralki i będą działać. Jest na forum opis jak to zrobić...
Pozdrawiam.
Zrobione...dzialaja oba piloty...
Dzieki...pozdro...
jeszcze male pytanko o kodowanie tych modulow??

(MY 2001 >)

00004 = Central Locking
00256 = Central Locking (Anti-Theft Warning)
04096 = Central Locking (Anti-Theft Warning/Remote Control)
16384 = Central Locking (Remote Control)

Options:
+00001 = All Door Unlocking
+00002 = Permanent Synchronization
+00008 = Trailer Hitch
+00016 = Comfort Turn Signals

+01 rozumiem zeby otwieraly sie naraz wszystkie drzwi
+08 cos do przyczepy ktorej nie mam
ale nie kumam za co odpowiada +02 i +16
dzieki...
+16 - trzykrotne mignięcie kierunków po lekkim dotknięciu dźwigni migaczy.
niestety ale nie. To nie auto na CAN by takie opcje byly mozliwe. Migniecie kierunkow przy zamknieciu auta.
Nie ma na forum jakieś zdolnego elektryka samochodowego, który by pogadał i pomógł koledze nie wiem przez skype ?
Witam.

Ja również nie mogę się połączyć z modułem komfortu. Moje auto to Alhambra 1.9 Tdi 2007 rok BVK. Próbuję się połączyć za pomocą skanera VAG CAN 5053 Viaken. Wydaje mi się, że wcześniej się łączyło a teraz coś nie chce. Próbowałem odpinać klemę ale to nic nie dało. Tak w ogóle to chciałem się połączyć z tym modułem bo wczoraj zaczął mi wariować centralny zamek. To znaczy zamykał mi tylko drzwi kierowcy i klapkę paliwa, a później nie mógł otworzyć tych dwóch rzeczy, dopiero po kilkukrotnym wciskaniu pilota otwierał. Jak na złość, po chwili użerania się z tym wciskaniem wszystko wróciło do normy. Czy ktoś z Was miał taki przypadek ?
Z góry dziękuję.
Przekierowanie