Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Moduł komfortu/centralnej elektryki - kodowanie/dodawanie funkcji/zmiana modułu/rozpiska/pytania/problemy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziękuję Ci bardzo, muszę to przestudiować. Nie ma więcej tych kodów ? Niby samochód ma po drugim lifcie a nic nie mogę zakodować długim kodowaniem. Poza tym wg kodów wyposażenia mam Coming i living home, a nie mam aktywne i nie wiem gdzie to aktywować.
Witam.

Ja więcej kodów podstawowych nie znam, kiedyś była podobna strona to Ross-Tech-a ale wygasła albo się przeniosła. Co do długiego kodowania, to było już nie raz na forum, że w naszych SGA nie idzie. Jest u nas na forum kilku "ciekawskich" co lubią grzebać w modułach i może Ci podpowiedzą, a jak nie to po prostu sam się pobaw ale z uwzględnieniem adaptacji, a nie tylko samego kodowania, ja tak zawsze robię, jak czegoś szukam.

Pozdrawiam
Tak, już próbowałem z adaptacją. Dzięki Ci raz jeszcze Smile
Zadnego długiego kodowania tam nie ma. Jak chcesz dodać zamykanie po przekroczeniu prędkości, piknięcie syrenki to tylko vds pro i laptop z dosem i rs232.
no to lipa, myślałem ze moim VAG 5053 its to zrobie ze gdy przekroczę prędkość to zamkną się drzwi. Jak wyżej pisałem wg kodów wyposażenia mam "coming i leaving home" które nie jest aktywne, można to jakoś włączyć ?
To jest na przekaźniku. Aktywujesz migając długimi raz chyba przy wyłączonym zapłonie i po otwarciu drzwi się powinny zapalić.
Hmm ... niestety nie działa :-(
ale mam obie funkcje więc powinno działać przy otwarciu i zamknięciu drzwi pilotem lub kluczykiem.
Który rok?
początek 2004, VW 1.8T
To na bank na przekaźnikaach, może bezpiecznik walnięty.
Przekierowanie