Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Moduł komfortu/centralnej elektryki - kodowanie/dodawanie funkcji/zmiana modułu/rozpiska/pytania/problemy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stworzył u mnie się także problem po odpaleniu na krótko brak kierunków awaryjnych, centralny zamek nie działa brak oświetlenia w kabinie... bezpieczniki całe obstawiam moduł komfortu. Czy numery modułów muszą się zgadzac? Czy może gdzieś coś jeszcze mogę sprawdzić zanim wymienię moduł?
Odpalanie na krótko?
Czyli właściwie wszystko w kabinie nie działa ;-)
Bezpiecznik 110 A w puszczę obok akumulatora
@kalamb jezdzi trabi radio gra.... tylko się nie zamyka i jak wyżej napisałem.... Gdzie jest ten bezpiecznik jakieś zdj można poprosić?
W puszce obok akumulatora. Wiesz gdzie jest akumulator?
Bezpiecznik 110 A w puszczę obok akumulatora Od klemy +idzie kabel do tej puszki .
Szczerze to nawet nie wiedziałem że te blaszki to bezpieczniki ... Wracając do tematu wyglądają ok ?

[Obrazek: 3b7f99ac3a31be10m.jpg]
Bezpieczniki się sprawdza na wygląd? Czy może na przewodność prądu.
Sprawdzone miernikiem ok
Sprawa modułu komfortu. Twój pojazd go nie posiada. Był on montowany w latach 1995-97 roku w starszej wersji. Masz moduł BSI czyli centralnej elektryki. W zależnosci od nr mają różne opcje. Jedne mają dodatkowe opcje inne nie. Tym się różnią. Poczytaj na forum było o tym sporo.Wink
Co do innych problemów to sprawdź czy nie jest przerwany kabelek od puszki z bezpiecznikami przy akumulatorze.
Okazało się że był spalony bezpiecznik numer 56 dzięki @wesol że napisałeś iż na oko się nie sprawdza bezpieczników Wink

...Pytanie z innej beczki czy normalne jest to że bezpieczniki 57 do 62 nie mają napięcia na żadnym styku ?
Przekierowanie