Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Moduł komfortu/centralnej elektryki - kodowanie/dodawanie funkcji/zmiana modułu/rozpiska/pytania/problemy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
koledzy u mnie mam kontrolkę i po naciśnięciu stopu gaśnie,ale jak spali mi się żarówka przednia czy tylna to kontrolka się zapala ze któraś jest spalona
Czyli jest ok, jak możesz podaj numer modułu centralnej elekryki i możesz sobie sprawdzić w blokach grupy, które podałem wcześniej.
jutro podłącze kompa i sprawdzę ,tylko coś mi się kojarzy ze nie mogłem się połączyć z modułem,ale spróbuję i dam znać o wynikach
Może łączyłeś się z komfortem? adres 46? U nas to jest central elektric adres 09 chyba.
Niestety nie mogę się połączyć, bo wywalilo mi sterowniki od kabla. Jak uda mi się coś z tym zrobić to się odezwę.
Ok, nie ma pośpiechu Wink
Mam pytanie czy jest jakaś wiedza jakie występowały w ogóle moduły komfortu (oznaczenia) i jakie posiadały funkcje ????
Jedyne co znalazłem to:
Indeks E - tylko centralny zamek, indeks F - tak jak E z układem alarmowym i
zdalnym sterowaniem radiowym, indeks G - tak jak F z układem kontroli
żarówek, indeks H - wersja dla Japonii, indeks J - tak jak G, ale bez zdalnego
sterowania radiowego

Ale wersji było dużo więcej. Zastępowały ww.
udało się
No i super, czyli wychodzi na to, że po G jest jeszcze S, ale pewnie i R będzie obsługiwał. Zależy co wcześniej zastąpiło.Tak jest w etce przynajmniej. Dziwne tylko, że w 10 powinny być wartości od 1 do 3 a w 13 wszystkie 4, a u kolegów widzę brak tam wartości. No, ale nie ważne, skoro działa to ok Smile

A tak z ciekawości poczytać muszę o vds-pro, może jest możliwość zakodowania tego jak zamykania drzwi po przekroczeniu prędkości i dodaniu dźwięku przy zamykaniu.
Przekierowanie