Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Moduł komfortu/centralnej elektryki - kodowanie/dodawanie funkcji/zmiana modułu/rozpiska/pytania/problemy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Polecam na początek lekturę instrukcji obsługi swojego autka. Do VW po Polsku w necie nie znalazłem, ale za to jest do Forda Galaxy a przecież to prawie to samo.
Nasze auto ma w nazwie a nie które mają przyklejone naklejki "Famili" - Rodzinne i ze względów bezpieczeństwa w standardzie nie jest uruchomiona funkcja automatycznego domykania szyb na pilota. Paluszki naszych pociech są moim zdaniem cennijsze do wygody.
W owej instrukcji można znaleźć jeszcze wiele innych ciekawostek, naprawdę polecam tą lekturę. Ja przeglądam ją już kolejny raz i za każdym razem dostrzegam kolejne szczegóły użytkowania mojego autka.

pozdrawiam
Panowie czy w każdym seacie był moduł komfortu (adres:46) i gdzie on się znajduje?
Zerknij pod siedzenie od kierowcy, lub po prawej stronie pod deską rozdzielczą .
Podpinając się Vagiem nie mogę połączyć się z modułem komfortu. A chciałem zrobić domykanie wszystkich szyb oraz zamykanie lusterek. Huh

nureek

Ja z swojej alhambrze zamontowałem w drzwiach moduł własnej roboty, który działa na zasadzie pobierania impulsu z centralnego zamka i podtrzymania go przez 20 sekund aż sie wszystkie szyby zamkną
odgrzewam kotleta - kolego stealthman aby domykać lusterka musisz mieć:
1. lusterka z silnikami które je zamykają
2. przełącznik regulacji lusterek z funkcja zamykania.
3. odpowiedni moduł komfortu
fotka przełącznika sterowania poniżej.
witam ja miałem w sharanie z 97 roku centralny zamek ale tylko z klucza otwierał dzwi ,szyby oraz zamykał teraz po zamontowaniu tego zestawu co jest na dole za 90 zł mam piloty 2 i tez otwieram./zamykam jak wczesniej tyle ze zpilota,acha doszedł mi tez alarm
http://www.altad.com.pl/index.php?category=58
Moze sie myle, ale tu raczej nie ma modułu komfortu. Jest za to Central electrics. Moduł 09.

bomaly5

Witam mam mały problem Niedawno kupiłem sharana 2.0 benzyna 97r. Autko posiada centralny zamek + alarm i 2 przednie szyby elektryczne. Z tego co wymieniłem to nic nie działa oprócz szyb, jedynie od strony pasażera jeżeli zamykam drzwi z kluczyka to działają tylko te drzwi i klapka wlewu paliwa. Co to morze być za przyczyna? dodam że pod siedzeniem kierowcy są przewody i nic więcej. Z góry dziękuję za odp. Huh
sprawdz vagiem na poczatek a pozniej kabloteka do zbadania.
Przekierowanie