Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Moduł komfortu/centralnej elektryki - kodowanie/dodawanie funkcji/zmiana modułu/rozpiska/pytania/problemy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzięki to jest konkret. Pobawię się trochę przez długi weekend i jak coś to się odezwę.
Koledzy niestety lipa. Próba aktywacji grzania szyby skończyła się niepowodzeniem.
Steuergerät Anpassung (06/2000 >)
STG 09 (Bordnetz) auswählen
STG Anpassung -> Funktion 10
-> Kanal 011 (Fehlererkennung Frontscheibenheizung)
0 - aktiviert
1 - deaktiviert

U mnie chodzą kanały do 09 a potem już lipa 010,011,012 nie otwiera.Angry
A już myślałem że będę się cieszył.Sad
Nie zrobisz tego, bo masz jakiś kiepski program VAG, chyba demo, albo Polski VAG.
Aktywacja szyby to tylko chwilka roboty, podjedź do kogoś kto ma full wersję.
Pozdr.
VCDS nie zrobie?
Czyli jest to do zrobienia tylko mam problem z komunikacją?
Zrobisz ale musi byc wersja zarejestrowana czyli pelna. Wyraznie masz npisane ze moz eot byc kabel za 5 zl ale program mam byc w wersji pelnej czyli z crackiem. Moze to byc vag com 311 czy nawet starszy albo vcds ale zarejestrowana wersja nie piracka bez rejestracji.
Temat opanowany. Szyba już grzeje.Smile Zrobiłem VCDS-Lite.
Koledzy powiedzcie mi dlaczego nie chce mi działać vag com 311.2 i 409.
windows 7 home premium 64 bity .Brat też ma windows 7 ale ultimate 32 bity i śmiga.
Musisz sterowniki ręcznie "kliknąć",ostatni folder ,zdaję sie...
(09-01-2014 22:47)goozik napisał(a): [ -> ]Musisz sterowniki ręcznie "kliknąć",ostatni folder ,zdaję sie...

Nic nie da. Dawałem linka do jedynej wersji Vag-coma (311.2 to był) jaka działała na 64bit. Poszukaj, gdzieś w tym dziale na pewno to jest Wink
Nie chce mi się ,szukajka słabo mi hulaSmile Ale dzięki za cytata..
Przekierowanie