Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Moduł komfortu/centralnej elektryki - kodowanie/dodawanie funkcji/zmiana modułu/rozpiska/pytania/problemy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Temat pewnie już wszystkim znany. .. pytanie za sto punktów. . Jak bym chciał wymienić moduł komfortu który u mnie znajduje się przy bezpiecznikach to jak wyjme go i w sądzę drugi to musze coś Kodowac albo coś innego robić? ? Pozdrawiam
Koledzy,czy owy modul komfortu z literka K na koncu ma mozliwosc obslugi pilota zdalnego sterowania?jesli tak jakie kodowania sterownika i jaki pilot,nie mam fabrycznie pilota,chcialbym doposazyc.pozdrawiam.
Wszystkie piloty w SGA działają na tych samych falach 433,92 MHz Pierwsze wypusty działały na podczerwień 95-97 Potem już były bez podczerwieni. Co do modułu to nic nie podpowiem.
Gdzies wyczytałem ze byly jeszcze 315mhz
To nie do Sharana. Taki kod był z podróbki (Zestaw Chiński)
Sporo o tych kluczykach wiem, nawet kilka mam sprawnych.Wink
czy jest tu ktoś z Krakowa lub okolic - kto dysponuje kablem rs232 i odpowiednim zabytkowym kompem ? Blush

Mam kabel od Viakena, mam starego lapka z rs232 -> i nie ma chęci nawiązać połączenia.



Ktoś pomoże w temacie ? Wink
Witam,
Koledzy kupilem sharana z 2002 roku z niedzialajacym parktronikiem. Pojechalem na kompa i okazalo sie ze poprzedni wlasciciel wymintowal moduł. Dodam ze szyby, climatronik itp dzialaja. Mam problem tylko z czujnikami od parkowania. Podpowiecie prosze z jakim oznaczeniem moduł kupic?
Jest to wersja bez licznika z funkcjami fis a mysle w przyszłosci taki dokupic i pytanie czy moduł ma cos z tym wspólnego?
Nie w każdym sharanie był moduł komfortu. Ja nie mam - sterownaie jest z tzw. centranej elektryki (zentralne zamki, domykanie szyb, oswietlenie wnętrza itp.).

Climatronic to osobna bajka. FIS to też inna bajka.

Po czym wnosisz, że poprzedni właściciel wymontował moduł komfortu?
Witam.

Tak jak kolega wyżej napisał, trafić Sharana z modułem komfortu to cud, a jeszcze takiego co go miał i ktoś go wymontował to już podwójny cud Smile i wież mi ktoś musiałby się nieźle na starać, żeby wyjąć moduł komfortu i pospinać wszystko tak, żeby działało bez niego. Jeżeli byłeś na diagnostyce to jakie konkretne błędy wyskoczyły, Parktronic ma swój osobny kanał diagnostyczny "76", ktoś tam zaglądnął w ogóle.

Pozdrawiam
Zaraz zaraz, ktoś może powiedzieć jak wygląda moduł komfortu w sga 00<? Zawsze myślałem, że moduł komfortu to bsi z bezpiecznikami bo nic więcej nie ma.
Przekierowanie