Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Moduł komfortu/centralnej elektryki - kodowanie/dodawanie funkcji/zmiana modułu/rozpiska/pytania/problemy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
klejon możesz podać jakieś wskazówki lokalizacji tego bezpiecznka,bądź foto?
Również walczę z niedziałającym modułem (brak centralnego itp).
Zdjecia nie mam ale fachowiec ktory to robil powiedzial ze jest bezpiecznik od modulu schowany wyzej nad listwa bezpiecznikow. Gleboko pod deska rozdzielcza
ktoś ogarnia czy laptop z portem oznaczonym I O I O I zatrybi (połączy się) w VDS-PRO ?

kabelek rs232 mam ale nie mogę zorganizować komputera Sad

W internetach widzę, że rs232 ma oznaczenie O I O Undecided
Port rs232 ciężko pomylić Smile To na 99,9% jest com.
wiem jak wygląda port rs232

ale za nim zakupię jakiegoś paździerza (czytaj zabytkowy laptop) wolę się upewnić

"prawdziwy" rs232 ma oznaczenie takie - O I O
[Obrazek: Serial_port.jpg]

a większość starych lapków ma takie - I O I O I
[Obrazek: serport.jpg]
Na to się nie zwraca uwagi bez przesady Smile
Witam

Mam prośbę niech ktoś kto posiada kontrolę spalonej żarówki w sga od 6/2000 napisze jaki ma numer modułu centralnej elektryki najważniejsza jest literka na końcu tj> L, R itp ( skrzynka z bezpiecznikami ) i kodowanie.
Chyba znalazłem wersja z literką G tylko obsługuje to, ale chciałbym potwierdzić jeszcze, jeżeli ktoś to ma.
Podpowiedz gdzie szukać tego numeru żeby było łatwiej,to po robocie sprawdzę u siebie.
Najłatwiej to podpiąć do kompa, bo tak to jest z boku z lewej strony tej czarnej skrzynki do której wchodzą wszystkie kable, ale nie wiem czy tak to odczytasz, musiałbyś ją opuścić, więc jeżeli nie chce Ci się to nie baw się, moze ktoś inny vagiem odczyta Wink
Przekierowanie