Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Moduł komfortu/centralnej elektryki - kodowanie/dodawanie funkcji/zmiana modułu/rozpiska/pytania/problemy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
dokładnie na dzień dobry kable łączące drzwi z budą samochodu te w gumach pewnie są popękane.

bomaly5

kable są w dobrym stanie a prawdopodobnie modułu brak, i nie wiem jaki ma być model, bo pod siedzeniem kierowcy jest wiązka kabli i dwie kostki które do niczego nie są podłączone.
Jeżeli masz możliwość odwiedź serwis z prośbą o info powinni udzielić
witam. koledzy mam pytanko muszę wymienić moduł komfortu bo został zalany wodą i nic nie działa , moje pytanko w moi w aucie jest moduł o oznaczeniach 7 MO962257 H znalazłem taki moduł ale cena jest ponad 200 zł oczywiście używka i znalazłem jeszcze taki sam ale z oznaczeniem 7 MO962257 F czy to { F} ma wielkie znaczenie w działaniu tego modułu w moim aucie czy nie? zaznaczę że ten z F kosztuje 100 zł.
na to pytanie to raczej nikt ci nie odpowie.
Odpowiem ci tylko to ze moduly zazwyczaj roznia sie iloscia wtyczke oraz ich ksztaltem i raczje tym bym sie sugerował.
Wtyczki są takie same niby ten moduł był montowany do roku 97 z literką F puzniej była literka H

Yaca

Hej, ja na twoim miejscu szukalbym modulu z takim samym oznaczeniem, przy tych oznaczeniach roznicy moze nie byc na wtyczkach ale na pinach, z doswiadczenia wiem ze lepiej montowac taki sam nr sterownika niz potem kombinowac bo cos jeszcze nie dziala. Sam teraz szukalem do swojego tego modulu tylko z literka G na końcu i na allegro bylu po 250 a kupilem od goscia co rozbieral takiego Sharana na czesci za 80 plus koszt przesylki wiec lepiej poszukac i miec taki sam.
Z forum golfa wynika ze maja byc te same wtyczki i ilość. Ewentualnie dobrze by bylo zeby byl na obudowie napis no 433 MHz zeby byla pewnosc ze wspolpracuje z pilotem radiowym. Do golfa to podaja jakie nr zamiennie pasuja bez zadnych problemow. Mysle ze tu by bylo podobnie.
Odezwij sie na gg a sprzedam Ci MK taki jaak trzeba i od razu skodowany pod pilota. bedziesz mial pewność że zadziała bez problemu. Moje gg 6998444
Dzięki wielkie ale wczoraj kupiłem na allegro czekam na przesyłkę.
Przekierowanie