Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Układ kierowniczy, maglownica, wspomaganie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Żaden problem Smile od tego jest forum, więc naprawiaj i ciesz się nowo zdobytym doświadczeniem Smile
Ciekawe na przyszłość przydatne Smile

U mnie jak jadę kierownica zaczęła rytmicznie drgać jakby od kół i nie wiem czy alus się spipcył czy jakaś może inna usterka jak myślicie skąd może to być?
Koła wymienione z zimowych na letnie ale ich przy wymianie nie wyważałem może błąd:/?
Okazało się że lewy przedni alus był skrzywiony - naprawione Smile
Hej koledzy,
Dzieje mi sie tak, ze na wstecznym przy mocno skreconych kolach cos piszczy/jeczy, dzwiek jak przy mokrych hamulcach nieco albo jak przy pasku od wspomagania. Ale dzieje sie tak tylko przy wstecznym, jak jade do przodu wszystko cichutko.
Mial tak ktos? Coz to moze byc?
Jak we wspomaganiu,to pasek, rolka,pompa itd....
Ale tylko przy wstecznym?
Sry nie bede zakladł nowego tematu wiec napisze tu.
Czy w szariku 2002 115km auy ciężko się rozbiera tą pompe?
Gdzie ona się dokłanie znajduje i jak się ją odkręca bo ostatnimi czasy przy skręcie kierownica pod obciażeniem cos mi strzyka i wydaje mi się ,że to moze pasek przeskakiwac nie jest to pisk tylko takie terkotanie.
A może z pompą cos nie tak?
To może łożysko kolumny zawieszenia Ci padło bo są takie objawy nie spotkałem się z przeskakującym paskiem jeszcze
no własnie jak na postoju kręce kierownicą prawo lewo to słysze tam jakies piski z góry z nad spręzyny a jak jade i zkręcam mocniej to własnie czasami aż terkoczeBig Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przekierowanie