Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Rozrząd TDI - co wybrać/przebiegi/wymiana itp.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Dzięki.
Niestety jest napinacz ale na szczęście nie kosztuje zbyt wiele.
Zrobione już 65tys więc czas powoli się brać za to.
Chodź koleś mi mówił że jak synchro nie skacze jak głupie to wsio jest ok.
Te napinacze i tak zazwyczaj zostawiam. Kiedyś w bemo jak robiłem to dyrektor miał Galaxy i też sam mówił jak wymienialiśmy po godzinach w jego aucie że zostawiamy stary.
Wiem wiem czytałem jednak wymienię to [automat-usunięto wulgaryzm] żeby tam już nie zaglądać.
Sto coś zł to nie jest duża kasa raz na parę lat.
To jest właśnie ten błąd co ludzie nie przyjmuja do wiadomości. To nie jest gwarancją że coś musi pochodzić po wymianie 5 lat czy 100 tys km. Rozrząd podlega sprawdzaniu corocznemu lub określony przebieg.
Co miałem odpowiedzieć koledze jak mi ostatnio podjechał oplem bo mu piasta wyje. Dwie wymieniał przednie na SKF i jedna się zrypala. Chciał obie ponownie wymieniać i przywiózł mi firmy lampka bo mu w sklepie powiedzieli że są okej. Odmówiłem bo ta firma to kibel. Chciałem by kupił faga ale na szybkiego mieli SKF. Wymieniliśmy tylko ta jedna piastę i jeździ elegancko. Zawsze radzę by myślenie włączyć a nie bezmyślne wykonywanie "bo tak". Oczewiscie źle nie robisz tylko wielokrotnie słychać potem że ktoś kupił auto, wladowal i 3 czy 4 tys bo tak wyszło a auto nadal niesprawne.
Wiesz to jest tak że zmienię to i będę spał spokojnie.
Tym bardziej że jeździmy nim w dalekie podróże i nie chce mieć kłopotów.
Rozumiem,że nie zawsze wsio należy wymienić.
Nie wiem kto tam czy zmieniał ten napinacz więc dla spokoju to zrobię.
Mogę podesłać Ci foty użytkownika to lukniesz na nie??
Nie ma problemu kupić nowy ale tylko kolbena lub ina bo febi to szkoda w ogóle dawać.
Powiedz jeszcze zmieniać panewki to tylko do nowego walka czy jak???
Jak panewki nie mają bruzd czy łuszczycy a tylko przebarwienie to zostaw stare.
Dzięki bardzo.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Przekierowanie