Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Rozrząd TDI - co wybrać/przebiegi/wymiana itp.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
(10-11-2016 04:34)LJ3 napisał(a): [ -> ]Co sądzicie o tym zestawie?

ROZRZĄD POMPA VW SHARAN I 1.9 TDI 130 KM ASZ BTB
http://allegro.pl/rozrzad-pompa-vw-shara...32425.html

Czy tam nie brakuje śrub i amortyzatora?
Miał może ktoś kontakt ze sprzedającym?


Huh

Witam.

Śrub nie brakuje bo nie ma do czego brakować, a hydraulicznego tłumika nie ma w silniku ASZ w Sharanie (były w pierwszych modelach np. Skody Fabii z tym silnikiem) dlatego napinacz jest ze wskaźnikiem, rozrząd jest kompletny jak najbardziej.

Pozdrawiam

Pozdrawiam
Dziękuję za szybką odpowiedz i zainteresowanie.
Kupiłem zestaw rozrządu INA (pasek, rolka napinająca, prowadząca i napinacz) z pompą DOLZ. Po rozpakowaniu okazało sie ze pudełko z pompa było rozpakowane i zaklejone taśmą. Sama pompa nie ma żadnych syboli i mam podejżenia ze ktoś ja podmienił. Z reguły markowe części są oznaczane a tu nic. Co myślicie
Ktoś sobie prezent zrobił
Witam.

Z tego co ja wiem to INA nigdy nie dawała do zestawów rozrządu pomp Dolz. Niestety kupując na Allegro bądź w innych "szemranych" hurtowniach tzw. zestawy, są one kompletowane dowolnie i można trafić wszystko w środku, generalnie firma nie jest zła, a to że otwarte pudełko to nic nowego, wiele warsztatów bierze towar z hurtowni na tzw. wz i jak część nie pasuje to oddają do hurtowni, a żeby sprawdzić czy dany element pasuje często niestety trzeba go otworzyć, jak chcesz mieć pewność to idź do sklepu i weź drugą pompę Dolz-a i zobacz jak wygląda.

Pozdrawiam
Też mam w piwnicy zestaw czekający na montaż, mechanik otworzył i powiedział, że się nie nadaje. Potem na fakturze przeczytałem, zamontowano dokładnie ten sam zestaw. Teraz czeka aż się bardziej podszkolę w mechanice i mam nadzieję następną wymianę zrobić samemu.
ostatnia wymiana 2009 r w VW przeleciał ;-) 70 tys km , wytrzyma jeszcze do 90 tys km ? czy raczej radzicie wymienić ??
Wydaje mi sie ze spokojnie wytrzyma ale zmien sobie nawet samemu tylko pasek a rolki przesmaruj i ganiaj dalej.
lepiej kolego Wymień koszt nie taki duży jak by nie było pasek ma już 8 lat wiec wiekowo już nadaje się do wymiany
no właśnie 8 lat wiek go może zabić ;-(
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Przekierowanie